Plecak DAKINE Women's Drafter 10L 10 l
Zdjęcia 5 |
DAKINE Women's Drafter 10L |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog DAKINE 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele DAKINE.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup DAKINE Women's Drafter 10L 10 l
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Dakine Drafter damski 10 l Deep Lake 10 litrów Deep Lake 10 litrów damski | 510 zł |
Plecak rowerowy Dakine Drafter 10 10 l | 570 zł |
Plecak rowerowy Dakine Drafter 10 | 570 zł |
Plecak damski Dakine Womens Drafter 10l Kolor: czarny/niebieski | 691 zł |
Dakine Womens Drafter 10l 10003403 | 627 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →