Plecak DAKINE Mission Pro 25L 25 l (10002064)
Zdjęcia 12 |
DAKINE Mission Pro 25L |
|
Plecak wyposażony jest w uchwyt snowboardowy.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog DAKINE 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele DAKINE.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup DAKINE Mission Pro 25L 25 l
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Dakine mission pro 25l 10002064 | 600 zł |
Plecak Dakine Mission Pro 25L Deep Blue F/W 2022 | 599 zł |
Plecak Dakine Mission Pro 25L Women's Deep Lake F/W 2022 | 599 zł |
Plecak Dakine Mission Pro 25L Deep Blue F/W 2022 | 759 zł |
Plecak Dakine Mission Pro 25L Women's Deep Lake F/W 2022 | 759 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →