Plecak DAKINE Heli Pro 20L 20 l
Zdjęcia 11 |
DAKINE Heli Pro 20L |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog DAKINE 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele DAKINE.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup DAKINE Heli Pro 20L 20 l
Wszystkie ceny 9 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Dakine Heli Pro 20L Vintage Camo 10003262 | 577 zł |
Dakine Plecak Dakine Heli Pro 20l (black) 2024 | 575 zł |
Plecak DAKINE Heli Pro 20L Utility Green 2024 | 462 zł |
Dakine Heli Pro 20L Utility Green 10003262 | 412 zł |
Dakine Plecak Dakine Heli Pro 20l (oceania) 2024 | 565 zł |
pokaż 4 oferty
PolecamyPorównaj w tabeli →