Plecak DAKINE Essentials Pack 26L 26 l
Zdjęcia 48 |
DAKINE Essentials Pack 26L |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog DAKINE 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele DAKINE.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup DAKINE Essentials Pack 26L 26 l
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Dakine Essentials Pack 26L Plecak - Black 10002609 | 303 zł |
Dakine Plecak mieszany Essentials Pack 26L wyciszona glina jeden rozmiar D | 212 zł |
Dakine Essentials Pack 26L Plecak - Petal Maze 10002609 | 219 zł |
Dakine Essentials Pack 26L Backpack - Tropic Dream 10002609 | 383 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →