Plecak DAKINE Womens Heli Pro 20L 20 l (10000234)
Zdjęcia 7 |
DAKINE Womens Heli Pro 20L |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog DAKINE 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele DAKINE.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup DAKINE Womens Heli Pro 20L 20 l
Wszystkie ceny 11 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Dakine Dakine Europe SAS D10003270 - Womens Heli PRO 20 l snowboard RS DEE | 386 zł |
Dakine Plecak Dakine Women's Heli Pro 20l (mustard seed) 2024 | 565 zł |
Plecak Dakine Womens Heli Pro 20L F/W Grapevine 2022 | 419 zł |
Plecak Dakine Women's Heli Pro 20L Kolor: szary | 446 zł |
Dakine Damskie Heli Pro 20 l Góra lodowa z makiem 20L Damskie Heli Pro 20 | 589 zł |
pokaż 6 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →