Рюкзак Ferrino Finisterre 28 28 л
Фото 5 |
Ferrino Finisterre 28 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Ferrino 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Ferrino.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Ferrino Finisterre 28 28 л
Усі ціни 11 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Plecak Ferrino finisterre 28 litrów 75741 MVV kolor zielony plecak idealny | 560 zł |
Plecak turystyczny Ferrino Finisterre 28 l | 640 zł |
Ferrino Ferrino Finisterre 28 Grey Outdoor plecak Grey 75741-2022MDD | 563 zł |
Plecak turystyczny Ferrino Finisterre 28 l dark/grey | WYSYŁKA W 24H | 30 | 540 zł |
Plecak turystyczny Ferrino Finisterre 28 l green | WYSYŁKA W 24H | 30 DNI | 540 zł |
ще 6 пропозицій
Модификації Ferrino Finisterre 28
Ціни на Ferrino Finisterre 28 |
---|---|---|---|---|
Ferrino Finisterre 28 28 л | від 482 zł | 13 пропозицій | ||
Ferrino Finisterre 38 38 л | від 494 zł | 26 пропозицій | ||
Ferrino Finisterre 48 48 л | від 554 zł | 17 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →