Plecak Ferrino Finisterre 28 28 l
Zdjęcia 5 |
Ferrino Finisterre 28 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Ferrino 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Ferrino.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Ferrino Finisterre 28 28 l
Wszystkie ceny 11 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Plecak Ferrino finisterre 28 litrów 75741 MVV kolor zielony plecak idealny | 560 zł |
Plecak turystyczny Ferrino Finisterre 28 l | 640 zł |
Ferrino Ferrino Finisterre 28 Grey Outdoor plecak Grey 75741-2022MDD | 563 zł |
Plecak turystyczny Ferrino Finisterre 28 l dark/grey | WYSYŁKA W 24H | 30 | 540 zł |
Plecak turystyczny Ferrino Finisterre 28 l green | WYSYŁKA W 24H | 30 DNI | 540 zł |
pokaż 6 ofert
Modyfikacje Ferrino Finisterre 28
Ceny na Ferrino Finisterre 28 |
---|---|---|---|---|
Ferrino Finisterre 28 28 l | od 482 zł | 12 oferty | ||
Ferrino Finisterre 38 38 l | od 494 zł | 25 oferty | ||
Ferrino Finisterre 48 48 l | od 554 zł | 17 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →