Plecak Ferrino Instinct 40+5 45 l
Ferrino Instinct 40+5 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Ferrino 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Ferrino.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Ferrino Instinct 40+5 45 l
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Sac à dos Ferrino instinct 405L 75654-LWW | 1 364 zł |
Ferrino Ferrino Instinct 40+5 White/Black Outdoor plecak White Black 75654 | 1 279 zł |
Plecak wspinaczkowy Ferrino Instinct 40 + 5 l white | WYSYŁKA W 24H | 30 D | 1 299 zł |
Ferrino Instinct 40+5l Backpack Biały | 1 209 zł |
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →