Рюкзак Deuter Futura 24 SL 24 л
Відео 2Фото 6 |
Deuter Futura 24 SL |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Deuter 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Deuter.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Deuter Futura 24 SL 24 л
Усі ціни 16 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Plecak trekkingowy damski Deuter Futura 24L SL 3400521 5589/caspia/currant | 599 zł |
Plecak turystyczny damski deuter Futura 24 l SL caspia/currant | WYSYŁKA W | 610 zł |
Plecak trekkingowy damski Deuter Futura 24L SL 3400521 r.24L | 570 zł |
Plecak turystyczny damski deuter Futura 24 l SL caspia/currant | WYSYŁKA W | 610 zł |
PLECAK FUTURA 24 SL-CASPIA-CURRANT | 557 zł |
ще 11 пропозицій
Відеоогляди
Сезонність:
- Артикул 34224-9503 — 2014 рік, помаранчевий колір
- Артикул 34224-6461 — 2014 рік, коричневий колір
- Артикул 34221-9500 — 2013 рік, помаранчевий колір
- Артикул 34221-6461 — 2013 рік, коричневий колір
- Артикул 34221-3980 — 2012 рік, синій колір
РекомендуємоПорівняти в таблиці →