Рюкзак Deuter Aviant Access 55 55 л
Відео 4Фото 9 |
Deuter Aviant Access 55 38 л55 л |
|
Оснащений бічною ручкою для горизонтального транспортування і можливістю приховати поясний ремінь і лямки.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Deuter 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Deuter.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Deuter Aviant Access 55 55 л
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
deuter Plecak podróżny AViANT Access 55 3511322 | 664 zł |
Deuter Aviant Access 55 Plecak 62 cm black - Damy,Mężczyźni,Unisex - Doroś | 636 zł |
Deuter Aviant Access 55 Plecak 62 cm teal-ink - Damy,Mężczyźni,Unisex - Do | 651 zł |
Відеоогляди
Модификації Deuter Aviant Access 55
Ціни на Deuter Aviant Access 55 |
---|---|---|---|---|
Deuter Aviant Access 38 38 л | від 578 zł | 1 пропозиція | ||
Deuter Aviant Access 55 55 л | від 636 zł | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →