Рюкзак Deuter Aviant Access Pro 65 SL 65 л
Відео 1Фото 27 |
Deuter Aviant Access Pro 65 SL 55 л65 л |
|
Оснащений бічною ручкою для горизонтального транспортування. Можливість приховати плечові лямки і поясний ремінь.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Deuter 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Deuter.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Deuter Aviant Access Pro 65 SL 65 л
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Deuter Damski plecak podróżny Aviant Access Pro 65 SL 7000 | 867 zł |
Deuter Plecak Aviant Access Pro 65 SL z przegrodą na laptopa 68 cm jade-iv | 1 015 zł |
deuter Damski plecak podróżny Aviant Access Pro 65 Sl 3512222-2275 | 973 zł |
Відеоогляди
Модификації Deuter Aviant Access Pro 65 SL
Ціни на Deuter Aviant Access Pro 65 SL |
---|---|---|---|---|
Deuter Aviant Access Pro 55 SL 55 л | від 861 zł | 4 пропозиції | ||
Deuter Aviant Access Pro 65 SL 65 л | від 867 zł | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →