Рюкзак Deuter Race X 12 л (32123)
Фото 3 |
Deuter Race X |
|
Опис моделі вказано за 2014 сезон. У продажу від інтернет-магазинів можливо доступні моделі за інший сезон.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Deuter 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Deuter.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Deuter Race X 12 л
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Deuter Deuter Plecak Race X navy-denim | 319 zł |
Plecak rowerowy Deuter Race X NE - black | 285 zł |
Plecak rowerowy Deuter Race X - marine / dusk | 285 zł |
Сезонність:
- Артикул 32123-3306 — 2014 рік, синій колір
- Артикул 32123-4111 — 2014 рік, графітовий колір
- Артикул 32123-2141 — 2014 рік, зелений колір
- Артикул 32123 5522 — 2014 рік, фіолетовий колір
РекомендуємоПорівняти в таблиці →