Plecak Deuter Race X 12 l (32123)
Zdjęcia 3 |
Deuter Race X |
|
Opis modelu dotyczy sezonu 2014. W sklepach internetowych mogą być dostępne modele na inny sezon.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Deuter 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Deuter.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Deuter Race X 12 l
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Deuter Deuter Plecak Race X navy-denim | 319 zł |
Plecak rowerowy Deuter Race X NE - black | 285 zł |
Plecak rowerowy Deuter Race X - marine / dusk | 285 zł |
Sezonowość:
- Artykuł 32123-3306 - 2014, kolor niebieski
- Artykuł 32123-4111 - 2014, kolor grafitowy
- Artykuł 32123-2141 - 2014, zielony
- Artykuł 32123 5522-2014, fiolet
PolecamyPorównaj w tabeli →