Рюкзак Deuter Trans Alpine 30 30 л (32223)
Відео 1Фото 4 |
Deuter Trans Alpine 30 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Deuter 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Deuter.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Deuter Trans Alpine 30 30 л
Усі ціни 22 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Deuter Męski plecak rowerowy Trans Alpine 30 2024 1 szt 3200324 | 520 zł |
Plecak DEUTER Trans Alpine 30 Czarny | 600 zł |
Plecak rowerowy Deuter Trans Alpine 30 black 30 l | 720 zł |
Plecak rowerowy Deuter Trans Alpine 30 atlantic/ink - ONE SIZE | 612 zł |
Plecak DEUTER Trans Alpine 30 Czarny | 600 zł |
ще 17 пропозицій
Відеоогляди
Додаткові функції і можливості рюкзака Deuter Trans Alpine 30:
- Світловідбиваюча петля
- Опис моделі вказано за 2014 сезон. У продажу від інтернет-магазинів можливо доступні моделі за інший сезон
- Артикул 32223-9403 — 2014 рік, помаранчевий колір
- Артикул 32223-7410 — 2014 рік, чорний колір
- Артикул 32223-3980 — 2014 рік, синій колір
- Артикул 32223-5520 — 2014 рік, червоний колір
РекомендуємоПорівняти в таблиці →