Plecak XD Design Flex Gym Bag 24 l (P705.801)
Wideo 7Zdjęcia 10 |
XD Design Flex Gym Bag |
|
Ochrona przed przecięciami i rozcięciami zamka (ukryty zamek umieszczony z tyłu). Interfejs USB. Otwieranie 180 stopni. Przegrody na elektronikę i mnóstwo małych kieszonek. Odblaskowe detale.
Separatory komory głównej można zakupić osobno.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog XD Design 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele XD Design.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup XD Design Flex Gym Bag 24 l
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
XD DESIGN Plecak antykradzieżowy FLEX GYM BAG BLACK AOXDDNP00000023 | 509 zł |
XD DESIGN Plecak antykradzieżowy FLEX GYM BAG BLACK P705.801 | 490 zł |
XD DESIGN Plecak antykradzieżowy FLEX GYM BAG BLACK 68640 | 509 zł |
XD DESIGN Plecak antykradzieżowy FLEX GYM BAG BLACK | 499 zł |
XD DESIGN Plecak antykradzieżowy FLEX GYM BAG BLACK 68640 | 509 zł |
XD Design, Plecak antykradzieżowy, Flex Gym Bag, P/N: P705.801, czarny | 492 zł |
Plecak XD Design Flex Gym Bag - black | 467 zł |
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →