Plecak Lenovo ThinkPad Essential 16 (4X41C12468)
Zdjęcia 9 |
Lenovo ThinkPad Essential 16 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Lenovo 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Lenovo.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Lenovo ThinkPad Essential 16
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Lenovo Plecak Unisexs ThinkPad Essential inch Eco Notebook Case 406 cm 16" | 168 zł |
Lenovo Placak ThinkPad Essential Plus 16 Backpack (Eco) 4X41C12468 | 199 zł |
Plecak Lenovo ThinkPad Essential Plus 16" (4X41C12468) | 181 zł |
Plecak Lenovo ThinkPad Essential 16'' Eco (4X41C12468) | 225 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →