Plecak Lenovo Urban B730 17 24 l (GX40X54263)
Zdjęcia 11 |
Lenovo Urban B730 17 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Lenovo 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Lenovo.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Lenovo Urban B730 17 24 l
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Plecak Lenovo 17-inch Laptop Urban Backpack B730 Charcoal Grey | 230 zł |
TANIA DOSTAWA ! - ! Plecak Lenovo 17-inch Laptop Urban Backpack B730 Charc | 317 zł |
Lenovo 17inch Backpack B730 | 302 zł |
Plecak 17,3" Lenovo Urban Backpack B730 Charcoal Grey | 230 zł |
Lenovo 17" Laptop Urban Backpack B730 (GX40X54263) Grey | 316 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →