Plecak Lenovo IdeaPad Gaming 15.6 20 l (GX40Z24050)
Wideo 1Zdjęcia 7 |
Lenovo IdeaPad Gaming 15.6 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Lenovo 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Lenovo.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Lenovo IdeaPad Gaming 15.6 20 l
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Lenovo GX40Z24050 Torba na laptopa 396 cm 156" Plecak Czarny Niebieski | 130 zł |
IdeaPad Gaming 15.6-inch Backpack GX40Z24050 | 139 zł |
Plecak 15,6" Lenovo IdeaPad Gaming Backpack | 139 zł |
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →