Monitor Lenovo ThinkVision E24-27 23.8 " czarny
Zdjęcia 8 |
Lenovo ThinkVision E24-27 23.8 " czarny
Przekątna:23.8 "
Rozdzielczość:1920x1080 (16:9)
Matryca:IPS, czas reakcji 4 ms
Częstotliwość:60 Hz
Kontrast:1 000:1
Jasność:250 cd/m²
Złącza:VGA, HDMI, DisplayPort
Czym tani monitor różni się od drogiego?Ujawniamy, co ma największy wpływ na cenę monitora oraz główne różnice między tanimi a drogimi modelami
Co jest lepsze do gier - telewizor czy monitor?Dlaczego wielu graczy kupuje telewizory PC, podczas gdy inni podłączają konsole do gier do monitorów
Wszystkie dane techniczne
Kup Lenovo ThinkVision E24-27 23.8 " czarny
Wszystkie ceny 13 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Lenovo Monitor 23.8 ThinkVision E24-27 WLED LCD 62B6MZR3EU UPLNV023XS00086 | 669 zł |
LENOVO 23.8'' ThinkVision E24-27 62B6MZR3EU Czarny 62B6MZR3EU | 689 zł |
Lenovo Monitor 23.8 ThinkVision E24-27 WLED LCD 62B6MZR3EU 126373 | 701 zł |
Lenovo Monitor 23.8 ThinkVision E24-27 WLED LCD 62B6MZR3EU 126373 | 669 zł |
LENOVO ThinkVision E24-27 23.8inch IPS FHD 16:9 250cd/ms 4ms HDMI DP VGA | 691 zł |
pokaż 8 ofert
PodobnePorównaj w tabeli →