Monitor Lenovo L24m-40 23.8 " srebrny (67A9UAC3EU)
Zdjęcia 7 |
Lenovo L24m-40 23.8 " srebrny
Przekątna:23.8 "
Rozdzielczość:1920x1080 (16:9)
Matryca:IPS, czas reakcji 4 ms
Częstotliwość:100 Hz
Kontrast:1 000:1
Jasność:250 cd/m²
Funkcje:AMD FreeSync Premium, Flicker-Free
Złącza:HDMI, USB C
Czym tani monitor różni się od drogiego?Ujawniamy, co ma największy wpływ na cenę monitora oraz główne różnice między tanimi a drogimi modelami
Co jest lepsze do gier - telewizor czy monitor?Dlaczego wielu graczy kupuje telewizory PC, podczas gdy inni podłączają konsole do gier do monitorów
Wszystkie dane techniczne
Kup Lenovo L24m-40 23.8 " srebrny
Wszystkie ceny 10 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Lenovo L24m-40 monitor komputerowy 605 cm 238 1920 x 1080 px Full HD LCD S | 649 zł |
Monitor LENOVO L24m-40 23.8" 1920x1080px IPS 100Hz 4 ms | 700 zł |
Monitor LENOVO 23.8" 1920 x 1080 67A9UAC3EU Srebrny | 831 zł |
Monitor LENOVO L24m-40 23.8" 1920x1080px IPS 100Hz 4 ms 67A9UAC3EU | 700 zł |
pokaż 5 ofert
PodobnePorównaj w tabeli →