Monitor Lenovo L24i-40 23.8 " srebrny (67A8KAC3UA)
Wideo 4Zdjęcia 10 |
Lenovo L24i-40 23.8 " srebrny
Przekątna:23.8 "
Rozdzielczość:1920x1080 (16:9)
Matryca:IPS, czas reakcji 4 ms
Częstotliwość:75 Hz
Kontrast:1 300:1
Jasność:250 cd/m²
Funkcje:AMD FreeSync, Flicker-Free
Złącza:VGA, HDMI
Czym tani monitor różni się od drogiego?Ujawniamy, co ma największy wpływ na cenę monitora oraz główne różnice między tanimi a drogimi modelami
Co jest lepsze do gier - telewizor czy monitor?Dlaczego wielu graczy kupuje telewizory PC, podczas gdy inni podłączają konsole do gier do monitorów
Wszystkie dane techniczne
Kup Lenovo L24i-40 23.8 " srebrny
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Lenovo L24i-40 skaerm - WLED - 24" - AM 67A8KAC3EU | 672 zł |
Monitor LENOVO L24i-40 23.8" 1920x1080px IPS 100Hz 4 ms | 439 zł |
Monitor LENOVO L24i-40 23.8" 1920x1080px IPS 100Hz 4 ms 67A8KAC3EU | 439 zł |
Monitor Lenovo L24i-40 (67A8KAC3EU) Szary | 560 zł |
Lenovo L24i-40 67A8KAC3EU | 558 zł |
Wideo recenzje
PodobnePorównaj w tabeli →