Monitor LG 24BK550Y 24 "
Zdjęcia 5 |
LG 24BK550Y 24 "
24 "27 "
Przekątna:24 "
Rozdzielczość:1920x1080 (16:9)
Matryca:IPS, czas reakcji 5 ms
Częstotliwość:75 Hz
Kontrast:1 000:1
Jasność:250 cd/m²
Funkcje:Flicker-Free
Złącza:VGA, DVI, HDMI, DisplayPort
Czym tani monitor różni się od drogiego?Ujawniamy, co ma największy wpływ na cenę monitora oraz główne różnice między tanimi a drogimi modelami
Co jest lepsze do gier - telewizor czy monitor?Dlaczego wielu graczy kupuje telewizory PC, podczas gdy inni podłączają konsole do gier do monitorów
Wszystkie dane techniczne
Kup LG 24BK550Y 24 "
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Monitor LG 24BK550Y-I | 755 zł |
LG 24BK550Y-I 24' IPS FHD 16:9 5 ms Czarny | 778 zł |
Lg 24bk550y-w 23.8´´ Full Hd Wled Monitor Refurbished Biały R-9731220-4069 | 635 zł |
Modyfikacje LG 24BK550Y
Ceny na LG 24BK550Y |
---|---|---|---|---|
LG 24BK550Y 24 " | od 635 zł | 3 oferty | ||
LG 27BK550Y 27 " | od 618 zł | 8 oferty |
PodobnePorównaj w tabeli →