Monitor HP V24i 24 " czarny (9RV17AA)
Wideo 5Zdjęcia 4 |
HP V24i 24 " czarny
2020 rokcienka ramka
Przekątna:24 "
Rozdzielczość:1920x1080 (16:9)
Matryca:IPS, czas reakcji 5 ms
Częstotliwość:60 Hz
Kontrast:1 000:1
Jasność:250 cd/m²
Funkcje:Flicker-Free
Złącza:VGA, HDMI
Czym tani monitor różni się od drogiego?Ujawniamy, co ma największy wpływ na cenę monitora oraz główne różnice między tanimi a drogimi modelami
Co jest lepsze do gier - telewizor czy monitor?Dlaczego wielu graczy kupuje telewizory PC, podczas gdy inni podłączają konsole do gier do monitorów
Wszystkie dane techniczne
Kup HP V24i 24 " czarny
Wszystkie ceny 14 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
HP Monitor HP V24i FHD IPS 60Hz 5ms (9RV17AA) Czarny | 597 zł |
Monitor HP V24i 23.8" 1920x1080px IPS | 560 zł |
Monitor HP V24i (9RV17AA#ABB) | 489 zł |
Monitor HP V24i 23.8" 1920x1080px IPS 9RV17AA | 560 zł |
HP V24i 23,8" Full HD IPS 60Hz 5ms | 599 zł |
pokaż 9 ofert
Wideo recenzje
PodobnePorównaj w tabeli →