Monitor HP E24u G5 23.8 " (6N4D0AA)
Zdjęcia 3 |
HP E24u G5 23.8 "
Przekątna:23.8 "
Rozdzielczość:1920x1080 (16:9)
Matryca:IPS, czas reakcji 5 ms
Częstotliwość:75 Hz
Kontrast:1 000:1
Jasność:250 cd/m²
Funkcje:Flicker-Free
Złącza:HDMI, DisplayPort, USB C, LAN
Czym tani monitor różni się od drogiego?Ujawniamy, co ma największy wpływ na cenę monitora oraz główne różnice między tanimi a drogimi modelami
Co jest lepsze do gier - telewizor czy monitor?Dlaczego wielu graczy kupuje telewizory PC, podczas gdy inni podłączają konsole do gier do monitorów
Wszystkie dane techniczne
Kup HP E24u G5 23.8 "
Wszystkie ceny 13 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
HP E24u G5 USB-C FHD Monitor 6N4D0AA#ABB | 949 zł |
24" HP E24u G5 - 5 ms - Monitor | 1 185 zł |
Monitor HP E24u G5 FHD USB-C 6N4D0AA#ABB | 1 199 zł |
HP E24u G5 60,5 cm (23.8") 1920 x 1080 px Full HD monitor 6N4D0AA#ABB | 971 zł |
Monitor HP E24u G5 (6N4D0AA#ABB) | 954 zł |
pokaż 8 ofert
PodobnePorównaj w tabeli →