Monitor Iiyama ProLite XUB2492HSN-B5 24 " czarny
Zdjęcia 11 |
Zamknij
Menu
Iiyama ProLite XUB2492HSN-B5 24 " czarny
Przekątna:24 "
Rozdzielczość:1920x1080 (16:9)
Matryca:IPS, czas reakcji 4 ms
Częstotliwość:75 Hz
Kontrast:1 000:1
Jasność:250 cd/m²
Funkcje:Flicker-Free
Złącza:VGA, HDMI, DisplayPort, USB C, LAN
Czym tani monitor różni się od drogiego?Ujawniamy, co ma największy wpływ na cenę monitora oraz główne różnice między tanimi a drogimi modelami
Co jest lepsze do gier - telewizor czy monitor?Dlaczego wielu graczy kupuje telewizory PC, podczas gdy inni podłączają konsole do gier do monitorów
Wszystkie dane techniczne
Kup Iiyama ProLite XUB2492HSN-B5 24 " czarny
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
IIYAMA Monitor IIYAMA ProLite XUB2492HSN-B5 24 IPS LED 4ms 75hz Pivot USB-Monitor ProLite Xub2492Hsn firmy Iiyama jest idealnym rozwiązaniem dla wielomonitorowy MediaMarkt.plZłóż skargę | 819 zł |
iiyama ProLite XUB2492HSN-B5 - 24'' | IPS | Full HD | USB-C | Pivot MON-LCPROLITE XUB2492HSN-B5 Monitor XUB2492HSN wyposażony w stację dokującą USB-C dock porządkuje miejsce pracy, umożliwiając przes... więcejyłanie sygnału z notebooka do monitora oraz do zasilania i ładowania notebooka z monitora za pomocą tylko jednego kabla. Dodatkowo, jeśli monitor jest podłączony do Internetu za pomocą kabla LAN, notebook również zostanie automatycznie podłączony do sieci. Dzięki wyjściu DisplayPort możesz łatwo rozszerzyć swój pulpit, tworząc konfigurację złożoną z dwóch monitorów. Posiada stopę z regulacją wysokości 150 mm z funkcją obrotu, dzięki czemu łatwo dostosować pozycję ekranu do własnych preferencji. TECHNOLOGIA IPS Matryce IPS są doceniane ze względu na szerokie kąty widzenia i dokładne, naturalne odwzorowanie kolorów. Sprawdzą się szczególnie tam, gdzie najważniejszą rolę odgrywają kolory. USB-C DOCK Stacja dokująca umożliwia podłączenie laptopa do monitora za pomocą jednego kabla, który jednocześnie zapewnia zasilanie i dostęp do sieci przewodowej, a sygnał z laptopa jest przesyłany do monitora. Drugi monitor można podłączyć do wyjścia DisplayPort (MST), aby utworzyć konfigurację złożoną z wielu monitorów. Dzięki dodatkowym portom USB do monitora można również podłączyć mysz, klawiaturę lub kamerę internetową. Wszystko to za sprawą jednego kabla łączącego laptopa* ze stacją dokującą USB-C w monitorze. *Funkcje różnią się w zależności od możliwości technicznych USB-C laptopa. HAS (150MM) + PIVOT Stopka z regulacją wysokości umożliwia dostosowanie położenia ekranu do własnych preferencji. Rotacja ekranu umożliwia zmianę pozycji ekranu z poziomej (pejzaż) do pionowej (portret). To funkcja szczególnie przydatna w pracy z długimi arkuszami lub tekstem. W TROSCE O ZDROWIE NASZYCH OCZU Technologia Flicker-free niweluje problem migotania dzięki zastosowaniu kontroli jasności ekranu poprzez regulację natężenia prądu (DC dimming). Funkcja redukcji niebieskiego światła ogranicza emisję światła, które jest najbardziej niezdrowe dla oczu. GŁOŚNIKI I WYJŚCIE SŁUCHAWKOWE Grasz z przyjaciółmi? Użyj głośników. Nie chcesz nikomu przeszkadzać? Podłącz słuchawki i podkręć głośność. Komputronik.plZłóż skargę | 839 zł |
IIYAMA XUB2492HSN-B5 23.8inch IPS 1920x1080 250cd/m2 4ms XUB2492HSN-B5iiyama (XUB2492HSN-B5) IIYAMA XUB2492HSN-B5 23.8inch IPS 1920x1080 250cd/m2 4ms HDMI DP USB... Senetic.plZłóż skargę | 874 zł |
iiyama ProLite XUB2492HSN-B5 24" Full HD IPS 75Hz 4msCyfrowe złącze koaksjalne:nie; OleOle.plZłóż skargę | 819 zł |
Monitor IIYAMA ProLite Xub2492Hsn-B5 24' IPS 1920x1080 (HD 1080p) 75Hz 4msEkran IIYAMA ProLite Xub2492Hsn-B5 24' Monitor XUB2492HSN wyposażony w stację dokującą USB-C dock porządkuje miejsce pracy, u... więcejmożliwiając przesyłanie sygnału ... EmpikZłóż skargę | 997 zł |
iiyama ProLite XUB2492HSN-B5 24" Full HD IPS 75Hz 4msCyfrowe złącze koaksjalne:nie; RTV Euro AGDZłóż skargę | 819 zł |
Iiyama Prolite Xub2492hsn-b5 24´´ Fhd Ips Led Monitor 75hz NiebieskiIiyama ProLite XUB2492HSN-B5.Ś tradeinn.comDostawa: w Polsce Złóż skargę | 926 zł |
PodobnePorównaj w tabeli →
od 742 zł
23.8 ", 1920x1080 (16:9), IPS, czas reakcji 4 ms, 75 Hz, VGA, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, głośniki, kamera internetowa, TÜV Rheinland
od 814 zł
23.8 ", 1920x1080 (16:9), IPS, czas reakcji 4 ms, 75 Hz, HDMI, DisplayPort, USB C, Power Delivery, LAN, USB 3.1, KVM-przełącznik, głośniki, VESA Adaptive-Sync
od 659 zł
23.8 ", 1920x1080 (16:9), IPS, czas reakcji 4 ms, 100 Hz, VGA, HDMI, DisplayPort, głośniki, AMD FreeSync
od 746 zł
23.8 ", 1920x1080 (16:9), IPS, czas reakcji 5 ms, 75 Hz, HDMI, DisplayPort, USB C, Power Delivery, LAN, USB 3.1, głośniki
od 884 zł
24 ", 1920x1080 (16:9), IPS, czas reakcji 4 ms, 75 Hz, HDMI, DisplayPort, głośniki, AMD FreeSync
od 884 zł
23.8 ", 1920x1080 (16:9), IPS, czas reakcji 5 ms, 75 Hz, DVI-D, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, głośniki
od 799 zł
23.8 ", 1920x1080 (16:9), IPS, czas reakcji 4 ms, 75 Hz, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, głośniki, kamera internetowa, VESA Adaptive-Sync
od 835 zł
24 ", 1920x1080 (16:9), IPS, czas reakcji 5 ms, 75 Hz, DVI-D, HDMI, USB 3.1, głośniki
od 922 zł
23.8 ", 1920x1080 (16:9), IPS, czas reakcji 4 ms, MPRT 1 ms, 100 Hz, VGA, HDMI, DisplayPort, głośniki, VESA Adaptive-Sync, TÜV Rheinland
od 660 zł
24 ", 1920x1080 (16:9), IPS, czas reakcji 5 ms, 60 Hz, VGA, HDMI, DisplayPort, głośniki
od 819 zł
23.8 ", 1920x1080 (16:9), IPS, czas reakcji 4 ms, 75 Hz, VGA, HDMI, DisplayPort, głośniki