Monitor HP E24t G5 23.8 " (6N6E6AA)
Zdjęcia 3 |
HP E24t G5 23.8 "
Przekątna:23.8 "
Rozdzielczość:1920x1080 (16:9)
Matryca:IPS, czas reakcji 5 ms
Częstotliwość:75 Hz
Kontrast:1 000:1
Jasność:300 cd/m²
Funkcje:Flicker-Free
Złącza:VGA, HDMI, DisplayPort
Czym tani monitor różni się od drogiego?Ujawniamy, co ma największy wpływ na cenę monitora oraz główne różnice między tanimi a drogimi modelami
Co jest lepsze do gier - telewizor czy monitor?Dlaczego wielu graczy kupuje telewizory PC, podczas gdy inni podłączają konsole do gier do monitorów
Wszystkie dane techniczne
Kup HP E24t G5 23.8 "
Wszystkie ceny 8 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Monitor HP E24t G5 FHD z dotykowym ekranem 6N6E6AA#ABB | 1 359 zł |
HP E24t Touch screen monitor 6N6E6AA | 2 516 zł |
HP E24t G5 monitor komputerowy 60,5 cm (23.8") 1920 x 1080 6N6E6AA#ABB | 1 325 zł |
Monitor HP E24t G5 FHD z dotykowym ekranem | 1 359 zł |
TANIA DOSTAWA ! - ! Hp 24'' E24t G5 (6N6E6AAABB) - PACZKOMAT, POCZTA, KURI | 1 336 zł |
pokaż 3 oferty
PodobnePorównaj w tabeli →