Monitor Iiyama ProLite XUB2492HSC-B5 24 "
Zdjęcia 10 |
Iiyama ProLite XUB2492HSC-B5 24 "
24 "27 "
Przekątna:24 "
Rozdzielczość:1920x1080 (16:9)
Matryca:IPS, czas reakcji 4 ms
Częstotliwość:75 Hz
Kontrast:1 000:1
Jasność:250 cd/m²
Funkcje:Flicker-Free
Złącza:HDMI, DisplayPort, USB C
Czym tani monitor różni się od drogiego?Ujawniamy, co ma największy wpływ na cenę monitora oraz główne różnice między tanimi a drogimi modelami
Co jest lepsze do gier - telewizor czy monitor?Dlaczego wielu graczy kupuje telewizory PC, podczas gdy inni podłączają konsole do gier do monitorów
Wszystkie dane techniczne
Kup Iiyama ProLite XUB2492HSC-B5 24 "
Wszystkie ceny 19 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
iiyama Prolite XUB2492HSC-B5 wyświetlacz LED 61 cm 24" 1920 x 1080 pikseli | 703 zł |
iiyama ProLite XUB2492HSC-B5 - 24'' | IPS | Full HD | USB-C | Pivot MON-LC | 717 zł |
Monitor IIYAMA XUB2492HSC-B5 24" 1920x1080px IPS 4 ms | 717 zł |
IIYAMA XUB2492HSC-B5 23.8inch IPS 1920x1080 250cd/m2 4ms XUB2492HSC-B5 | 877 zł |
pokaż 14 ofert
Modyfikacje Iiyama ProLite XUB2492HSC-B5
Ceny na Iiyama ProLite XUB2492HSC-B5 |
---|---|---|---|---|
Iiyama ProLite XUB2492HSC-B5 24 " | od 699 zł | 21 oferta | ||
Iiyama ProLite XUB2792HSC-B5 27 " | od 857 zł | 24 oferty |
PodobnePorównaj w tabeli →