Monitor V7 L238IPS-HAS-E 23.8 " czarny (CD36508)
Zdjęcia 7 |
V7 L238IPS-HAS-E 23.8 " czarny
Przekątna:23.8 "
Rozdzielczość:1920x1080 (16:9)
Matryca:IPS, czas reakcji 14 ms
Częstotliwość:60 Hz
Kontrast:1 200:1
Jasność:250 cd/m²
Złącza:VGA, HDMI, DisplayPort
Czym tani monitor różni się od drogiego?Ujawniamy, co ma największy wpływ na cenę monitora oraz główne różnice między tanimi a drogimi modelami
Co jest lepsze do gier - telewizor czy monitor?Dlaczego wielu graczy kupuje telewizory PC, podczas gdy inni podłączają konsole do gier do monitorów
Wszystkie dane techniczne
Kup V7 L238IPS-HAS-E 23.8 " czarny
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
V7 238" FHD 1920 x 1080 regulowany monitor IPS LED L238IPS-HAS-E | 672 zł |
Monitor V7 L238IPS-HAS-E | 734 zł |
V7 L238ips-has-e 23.8´´ Full Hd Ips Lcd Monitor 60hz Czarny One Size / EU | 570 zł |
PodobnePorównaj w tabeli →