Monitor HP E24d G4 24 "
Zdjęcia 5 |
HP E24d G4 24 "
Przekątna:24 "
Rozdzielczość:1920x1080 (16:9)
Matryca:IPS, czas reakcji 5 ms
Częstotliwość:60 Hz
Kontrast:1 000:1
Jasność:250 cd/m²
Funkcje:Flicker-Free
Złącza:HDMI, DisplayPort, USB C, LAN
Czym tani monitor różni się od drogiego?Ujawniamy, co ma największy wpływ na cenę monitora oraz główne różnice między tanimi a drogimi modelami
Co jest lepsze do gier - telewizor czy monitor?Dlaczego wielu graczy kupuje telewizory PC, podczas gdy inni podłączają konsole do gier do monitorów
Wszystkie dane techniczne
Kup HP E24d G4 24 "
Wszystkie ceny 10 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
HP E24d G4 238" zaawansowany monitor dokujący Full HD IPS 1920 x 1080 HDMI | 933 zł |
24" HP E24d G4 - 1920x1080 - IPS - USB HUB - 5 ms - Monitor | 747 zł |
Monitor HP E24d G4 (6PA50A4) | 765 zł |
HP E-Series E24d G4 60,5 cm (23.8") 1920 x 1080 px monitor 6PA50A4#ABB | 772 zł |
HP E24d G4 24" Full HD IPS 60Hz 5ms | 919 zł |
pokaż 5 ofert
PodobnePorównaj w tabeli →