Monitor HP P24 G4 24 " czarny (1A7E5AA)
Wideo 1Zdjęcia 5 |
HP P24 G4 24 " czarny
Przekątna:24 "
Rozdzielczość:1920x1080 (16:9)
Matryca:IPS, czas reakcji 5 ms
Częstotliwość:60 Hz
Kontrast:1 000:1
Jasność:250 cd/m²
Złącza:VGA, HDMI, DisplayPort
Czym tani monitor różni się od drogiego?Ujawniamy, co ma największy wpływ na cenę monitora oraz główne różnice między tanimi a drogimi modelami
Co jest lepsze do gier - telewizor czy monitor?Dlaczego wielu graczy kupuje telewizory PC, podczas gdy inni podłączają konsole do gier do monitorów
Wszystkie dane techniczne
Kup HP P24 G4 24 " czarny
Wszystkie ceny 8 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
24" HP P24 G4 - 5 ms - Monitor | 790 zł |
Monitor HP P24 G4 (1A7E5AT#ABB) | 802 zł |
DARMOWA DOSTAWA ! - ! hp inc. Monitor P24 G4 23.8 cala 1A7E5AA - PACZKOMAT | 687 zł |
Hp P24 G4 24´´ Fhd Ips Led Monitor 60hz Czarny One Size / EU Plug 90186931 | 644 zł |
Monitor HP P24 G4 (1A7E5AT) | 795 zł |
pokaż 3 oferty
Wideo recenzje
PodobnePorównaj w tabeli →