Монітор HP V24i 24 " чорний (9RV17AA)
Відео 5Фото 4 |
HP V24i 24 " чорний
2020 ріктонка рамка
Діагональ:24 "
Роздільна здатність:1920x1080 (16:9)
Матриця:IPS, відгук 5 мс
Частота:60 Гц
Контрастність:1 000:1
Яскравість:250 кд/м²
Функції:Flicker-Free
Роз'єми:VGA, HDMI
Чим дешевий монітор відрізняється від дорогогоВиявляємо, що найбільше впливає на ціну монітора та головні відмінні риси бюджетних та дорогих моделей
Що краще для ігор – телевізор чи монітор?Чому багато геймерів купують телевізори для ПК, а інші підключають ігрові консолі до моніторів.
Всі характеристики
Купити HP V24i 24 " чорний
Усі ціни 14 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
HP Monitor HP V24i FHD IPS 60Hz 5ms (9RV17AA) Czarny | 597 zł |
Monitor HP V24i 23.8" 1920x1080px IPS | 560 zł |
Monitor HP V24i (9RV17AA#ABB) | 489 zł |
Monitor HP V24i 23.8" 1920x1080px IPS 9RV17AA | 560 zł |
HP V24i 23,8" Full HD IPS 60Hz 5ms | 599 zł |
ще 9 пропозицій
Відеоогляди