Monitor Acer KA242YEBI 23.8 " czarny (UM.QX2EE.E05)
Zdjęcia 6 |
Stosunkowo niedrogi monitor Acer z serii K to wszechstronne, 24-calowe rozwiązanie klasy podstawowej. Model sprawdzi się w wielu zastosowaniach domowych, pracy biurowej czy innych scenariuszach, w których nie stawia się wysokich wymagań obrazowi wyświetlanemu na ekranie. Wykorzystuje pseudo 8-bitową matrycę IPS o rozdzielczości 1920 na 1080 pikseli. Zapewnia dość szerokie kąty widzenia (bez pogorszenia jakości obrazu) i przyzwoite odwzorowanie kolorów (deklaruje się pokrycie sRGB na poziomie 99%), ale kontrast i jasność stoją na podstawowym poziomie (odpowiednio 1000:1 i 250 nitów).
Monitor Acer KA242YEBI nadaje się do długich sesji, ponieważ posiada pozbawione migotania (nie męczące wzrok) podświetlenie Flicker-Free. Koneserzy gier casualowych będą zadowoleni ze wsparcia technologii AMD FreeSync, dość szybkiej reakcji (5 ms) i częstotliwości odświeżania ekranu zwiększonej do 100 Hz. Model ma dyskretny design, ma cienką ramkę wokół wyświetlacza, zdalne zasilanie, a interfejsy reprezentowane są tylko przez jeden port HDMI i VGA.
Kup Acer KA242YEBI 23.8 " czarny
Wszystkie ceny 20 →Acer KA242Y Ebi skaerm - 24" - AMD Free UM.QX2EE.E05 | 574 zł |
24" Acer KA242Y Ebi - KA2 - LCD monitor - Full HD (1080p) - 24" - 1 ms - M | 437 zł |
Acer Monitor 24 cale KA242YEbi IPS 100Hz 250nits czarny UPACR024XS242YE | 399 zł |
Acer KA242YEbi MON-LCD-ACR-0722 | 399 zł |
Monitor ACER KA242YEBI 23.8" 1920x1080px IPS 1 ms | 399 zł |