Monitor Lenovo E24q-20 24 " czarny
Wideo 1Zdjęcia 9 |
Ciekawy 24-calowy monitor od Lenovo, który stawia na jakość obrazu i przemyślaną ergonomię. Model należy do uniwersalnej linii produktów ThinkVision 2021, należy do średniej półki cenowej i jest naostrzony do owocnej pracy różnego rodzaju: od prostego pisania tekstów i pracy z tabelami po kompilację kodu, kolorowanie i obróbkę zdjęć. Lenovo E24q-20 bazuje na 24-calowej matrycy IPS o rozdzielczości 2560x1440 pikseli i standardowych proporcjach 16:9.
Maksymalna jasność to standardowe 300 cd/m², a współczynnik kontrastu statycznego to 1000:1. Możliwość wyświetlania 99% gamy kolorów sRGB gwarantuje naturalne odwzorowanie kolorów i pozwala na wykorzystanie monitora do lżejszej pracy z treściami wizualnymi. Jednocześnie czas reakcji 4 ms (od szarego do szarego) i częstotliwość odświeżania 75 Hz są idealne dla niewymagających graczy, którzy oczekują gry na średnich ustawieniach graficznych i nie planują wyciskać z systemu więcej niż 60 klatek na sekundę .
W celu ochrony oczu monitor jest wyposażony w klasyczny filtr światła niebieskiego i technologię redukcji migotania podświetlenia bez migotania. Stojak umożliwia regulację nachylenia ekranu, wysokości oraz pozycji poziomej. Obsługa trybu portretowego. Aby podłączyć monitor do komputera PC lub laptopa, jest jeden port HDMI 1.4 i jeden port DisplayPort v 1.2. Dodatkowe wyposażenie obejmuje parę 2-watowych głośników stereo.
Kup Lenovo E24q-20 24 " czarny
Wszystkie ceny 14 →24" Lenovo ThinkVision E24q-20 - 2560x1440 - 75Hz - IPS - 4 ms - Monitor | 838 zł |
Monitor LENOVO ThinkVision E24q-20 23.8" 2560x1440px IPS 4 ms | 1 099 zł |
Lenovo ThinkVision E24q-20 60,5 cm (23.8") 2560 x 1440 px 62CFGAT1EU | 1 073 zł |
Monitor LENOVO ThinkVision E24q-20 23.8" 2560x1440px IPS 4 ms | 1 099 zł |
Lenovo ThinkVision E24q-20 24" 2K IPS 75Hz 6ms | 1 099 zł |