Monitor HP Z24q G3 23.8 "
Wideo 1Zdjęcia 5 |
HP Z24q G3 23.8 "
Przekątna:23.8 "
Rozdzielczość:2560x1440 (16:9)
Matryca:IPS, czas reakcji 5 ms
Częstotliwość:90 Hz
Kontrast:1 000:1
Jasność:400 cd/m²
Funkcje:HDR, Flicker-Free
Złącza:HDMI, DisplayPort
Czym tani monitor różni się od drogiego?Ujawniamy, co ma największy wpływ na cenę monitora oraz główne różnice między tanimi a drogimi modelami
Co jest lepsze do gier - telewizor czy monitor?Dlaczego wielu graczy kupuje telewizory PC, podczas gdy inni podłączają konsole do gier do monitorów
Wszystkie dane techniczne
Kup HP Z24q G3 23.8 "
Wszystkie ceny 17 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
605cm/238 2560x1440 HP Z24q G3 169 5ms IPS HDMI DisplayPort VESA Pivot QHD | 1 762 zł |
HP Monitor 23.8 cali Z24q G3 QHD 4Q8N4AA UPHPD024XS00036 | 1 774 zł |
HP Z24q G3 - 23.8'' | IPS | QHD | DisplayPort 1.4, HDMI | Pivot, wysokość | 1 929 zł |
HP 23.8'' Z24q G3 4Q8N4AA Srebrny | 1 792 zł |
HP Monitor 23.8 cali Z24q G3 QHD 4Q8N4AA 105934 | 1 858 zł |
pokaż 12 ofert
Wideo recenzje
PodobnePorównaj w tabeli →