Monitor Philips 241B7QUPBEB 24 " czarny
Zdjęcia 5 |
Philips 241B7QUPBEB 24 " czarny
Przekątna:24 "
Rozdzielczość:1920x1080 (16:9)
Matryca:IPS, czas reakcji 5 ms
Częstotliwość:60 Hz
Kontrast:1 000:1
Jasność:250 cd/m²
Funkcje:Flicker-Free
Złącza:VGA, HDMI, DisplayPort, USB C
Czym tani monitor różni się od drogiego?Ujawniamy, co ma największy wpływ na cenę monitora oraz główne różnice między tanimi a drogimi modelami
Co jest lepsze do gier - telewizor czy monitor?Dlaczego wielu graczy kupuje telewizory PC, podczas gdy inni podłączają konsole do gier do monitorów
Wszystkie dane techniczne
Kup Philips 241B7QUPBEB 24 " czarny
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
24" Philips B Line 241B7QUPBEB - 5 ms - MonitorMonitor LED, 24 (23.8 widoczny), 1920 x 1080 Full HD (1080p), IPS, 250 cd/m², 1000:1, 5 ms, HDMI, VGA, DisplayPort, USB-C, g?... więcejo?nik(i), textured black Proshop.plZłóż skargę | 1 059 zł |
Philips 241B7QUPBEB/00 24" Full HD IPS 60Hz 5msCyfrowe złącze koaksjalne:nie; OleOle.plZłóż skargę | 699 zł |
Monitor Philips B-line 241B7QUPBEB/00 | 1 042 zł |
Philips 241B7QUPBEB/00 24" Full HD IPS 60Hz 5msCyfrowe złącze koaksjalne:nie; RTV Euro AGDZłóż skargę | 699 zł |
Philips 241b7qupbeb 24´´ Wled Fhd Monitor 60hz Czarny One Size / EU Plug YWtyczka UE.Prosta łączność USB-C i wyraźne obrazy IPS. Monitor Philips B-line z wtyczką USB-C umożliwia prostą łączność z not... więcejebookiem za pośrednictwem jednego kabla, umożliwiając szybką transmisję danych i wideo do wyświetlacza IPS Full HD oraz ładowanie notebooka. Uprość swoje połączenia z rewolucyjnym USB-C: - Linia B. - 24 (23,8 / 60,5 cm diag.). - Full HD (1920 x 1080) Funkcje: Wszystkie twoje połączenia przez jeden kabel USB-C: - Nowy kabel USB 3.1 typu C z funkcją wąskiego i obracalnego złącza oraz umożliwia łatwe zaczepienie jednym kablem. Z USB 3.1 otrzymasz najszybsze prędkości danych, 20 razy szybciej niż USB 2.0, co pozwala Ci transferować dane z tradeinn.comDostawa: w Polsce Złóż skargę | 1 308 zł |
Seria Philips B seriesPorównaj w tabeli →
od 1 188 zł
do grafiki, 27 ", 4K, 3840x2160 (16:9), IPS, czas reakcji 4 ms, 60 Hz, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, głośniki
od 2 284 zł
39.5 ", 3440x1440 (21:9), IPS, czas reakcji 4 ms, 120 Hz, HDMI, DisplayPort, USB C, Power Delivery, USB 3.1, głośniki, VESA Adaptive-Sync, HDR
od 2 245 zł
34 ", 3440x1440 (21:9), zakrzywiony, 1500 R, *VA, czas reakcji 4 ms, 120 Hz, HDMI, DisplayPort, USB C, Power Delivery, LAN, USB 3.1, głośniki, kamera internetowa, VESA Adaptive-Sync, TÜV Rheinland
od 2 476 zł
39.5 ", 3440x1440 (21:9), IPS, czas reakcji 4 ms, 120 Hz, HDMI, DisplayPort, USB C, Power Delivery, LAN, USB 3.1, głośniki, kamera internetowa, HDR
od 813 zł
24 ", 2560x1440 (16:9), IPS, czas reakcji 4 ms, 75 Hz, DVI-D, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, głośniki, AMD FreeSync
od 1 099 zł
27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, czas reakcji 4 ms, 75 Hz, DVI-D, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, głośniki, AMD FreeSync
od 1 332 zł
24 ", 1920x1080 (16:9), IPS, czas reakcji 4 ms, 75 Hz, HDMI, DisplayPort, USB C, LAN, USB 3.1, głośniki, kamera internetowa
od 683 zł
24 ", 1920x1080 (16:9), IPS, czas reakcji 4 ms, 75 Hz, VGA, DVI-D, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, głośniki, AMD FreeSync
od 5 949 zł
do grafiki, 39.7 ", 5K, 4K, 5120x2160 (21:9), zakrzywiony, 2500 R, IPS, czas reakcji 4 ms, 75 Hz, HDMI, DisplayPort, USB C, Thunderbolt, Power Delivery, LAN, USB 3.1, głośniki, kamera internetowa, VESA Adaptive-Sync, HDR, TÜV Rheinland
od 1 399 zł
34 ", 3440x1440 (21:9), zakrzywiony, 1500 R, *VA, czas reakcji 5 ms, 100 Hz, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, głośniki, AMD FreeSync
od 942 zł
24 ", 1920x1080 (16:9), IPS, czas reakcji 4 ms, 75 Hz, VGA, HDMI, DisplayPort, USB C, Power Delivery, USB 3.1, głośniki
od 941 zł
27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, czas reakcji 4 ms, 75 Hz, HDMI, DisplayPort, USB C, Power Delivery, USB 3.1, głośniki, AMD FreeSync
od 1 360 zł
dotykowy, 22 ", 1920x1080 (16:9), TN+film, czas reakcji 1 ms, 60 Hz, VGA, DVI-D, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, głośniki
od 1 456 zł
dotykowy, 24 ", 1920x1080 (16:9), IPS, czas reakcji 4 ms, 75 Hz, VGA, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, głośniki
od 3 999 zł
do grafiki, 48.8 ", 5120x1440 (32:9), zakrzywiony, 1800 R, *VA, czas reakcji 4 ms, 75 Hz, HDMI, DisplayPort, USB C, Power Delivery, LAN, USB 3.1, KVM-przełącznik, głośniki, kamera internetowa, VESA Adaptive-Sync, HDR, TÜV Rheinland
od 1 389 zł
27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, czas reakcji 4 ms, 75 Hz, HDMI, DisplayPort, USB C, Power Delivery, LAN, USB 3.1, głośniki
od 1 612 zł
27 ", 2560x1440 (16:9), AH-IPS, czas reakcji 5 ms, 75 Hz, HDMI, DisplayPort, USB C, LAN, USB 3.1, głośniki, kamera internetowa
od 1 699 zł
24 ", 1920x1080 (16:9), IPS, czas reakcji 4 ms, 75 Hz, VGA, DVI-D, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, głośniki, AMD FreeSync
od 2 075 zł
27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, czas reakcji 4 ms, 75 Hz, HDMI, DisplayPort, USB C, Power Delivery, LAN, USB 3.1, głośniki, kamera internetowa, TÜV Rheinland
od 1 255 zł
22 ", 1920x1080 (16:9), IPS, czas reakcji 5 ms, 60 Hz, VGA, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, głośniki, kamera internetowa
PodobnePorównaj w tabeli →
od 879 zł
24 ", 1920x1080 (16:9), IPS, czas reakcji 5 ms, 75 Hz, VGA, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, głośniki, kamera internetowa, AMD FreeSync, TÜV Rheinland
od 942 zł
24 ", 1920x1080 (16:9), IPS, czas reakcji 4 ms, 75 Hz, VGA, HDMI, DisplayPort, USB C, Power Delivery, USB 3.1, głośniki
od 869 zł
24 ", 1920x1080 (16:9), IPS, czas reakcji 5 ms, 60 Hz, VGA, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, głośniki
od 989 zł
23.8 ", 1920x1080 (16:9), IPS, czas reakcji 5 ms, 60 Hz, HDMI, USB C, Power Delivery, LAN, USB 3.1, głośniki, kamera internetowa
od 1 007 zł
24 ", 1920x1080 (16:9), IPS, czas reakcji 5 ms, 60 Hz, VGA, HDMI, DisplayPort, głośniki
od 773 zł
23.8 ", 1920x1080 (16:9), IPS, czas reakcji 4 ms, 75 Hz, HDMI, DisplayPort, USB C, LAN, USB 3.1, głośniki, kamera internetowa, HDR
od 919 zł
24 ", 1920x1080 (16:9), IPS, czas reakcji 4 ms, 75 Hz, HDMI, DisplayPort, USB C, Power Delivery, LAN, USB 3.1, głośniki, TÜV Rheinland
od 969 zł
24 ", 1920x1080 (16:9), IPS, czas reakcji 4 ms, 60 Hz, DisplayPort, USB 3.1, głośniki, kamera internetowa
od 848 zł
24 ", 1920x1080 (16:9), IPS, czas reakcji 4 ms, 75 Hz, VGA, DVI-D, HDMI, DisplayPort, głośniki, kamera internetowa
od 992 zł
24 ", 1920x1080 (16:9), IPS, czas reakcji 5 ms, 75 Hz, VGA, HDMI, DisplayPort, głośniki, kamera internetowa, TÜV Rheinland
od 859 zł
23.8 ", 1920x1080 (16:9), IPS, czas reakcji 4 ms, 60 Hz, HDMI, DisplayPort, USB C, Power Delivery, LAN, USB 3.1, głośniki
od 959 zł
24 ", 1920x1080 (16:9), IPS, czas reakcji 5 ms, 75 Hz, VGA, HDMI, DisplayPort, głośniki, AMD FreeSync, NVIDIA G-Sync Compatible