Monitor Philips 34M1C5500VA 34 " szary
Zdjęcia 7 |
Kup Philips 34M1C5500VA 34 " szary
Wszystkie ceny 8 →Philips 34M1C5500VA 34M1C5500VA/00 | 2 180 zł |
34" Philips Momentum - 3440x1440 - 165Hz - VA - HDR10 - Curved - 1 ms - Mo | 1 624 zł |
Monitor PHILIPS 34M1C5500VA 34" 3440x1440px 165Hz 1 ms Curved | 1 499 zł |
Monitor PHILIPS 34M1C5500VA 34" 3440x1440px 165Hz 1 ms Curved 34M1C5500VA | 1 499 zł |
Philips 34M1C5500VA to panoramiczny monitor o dyskretnej konstrukcji, który doskonale nadaje się zarówno do gier, jak i do pracy. Zakrzywiony kształt panelu VA o umiarkowanym promieniu krzywizny 1500R pomaga zanurzyć użytkownika głębiej w to, co dzieje się na ekranie.
Duży zakrzywiony ekran
Monitor wyświetla obraz na wyświetlaczu w wysokiej rozdzielczości 3440x1440 pikseli. Matryca w modelu jest 8-bitowa. Co więcej, panel VA urządzenia oferuje rozszerzoną gamę kolorów: około 121% profilu sRGB i 100% przestrzeni NTSC. Aby wygładzić renderowanie dynamicznych scen , monitor został „dostarczony” z wysoką częstotliwością odświeżania do 165 Hz i niskim czasem reakcji (od 1 ms przy technologii MPRT). Wreszcie AMD FreeSync Premium dopasowuje liczbę klatek na sekundę monitora do szybkości karty graficznej, eliminując w ten sposób rozrywanie i gubienie klatek podczas przesyłania obrazów.
wielozadaniowość
W trybie wielozadaniowym Philips 34M1C5500VA może być używany do wyświetlania obrazu z dwóch podłączonych źródeł jednocześnie. Zastrzeżona funkcja MultiView przyda się w przypadkach, gdy musisz pracować jednocześnie z dwoma urządzeniami - na przykład laptopem i główną jednostką systemową. Porty połączeń monitora są reprezentowane przez parę DisplayPort w wersji 1.4 i dwa HDMI w wersji 2.0. A dla graczy model ma ustawienia SmartImage dla różnych gatunków gier. Tak więc w strzelankach pierwszoosobowych poprawiono wyświetlanie ciemnych scen, w symulatorach wyścigów zmienia się odwzorowanie kolorów, aby poprawić obraz itp.
Ergonomiczne wsparcie
Korpus monitora jest wsparty na ergonomicznej podstawie Compact Ergo z regulacją wysokości, pochylenia i obrotu. W modelu są też wbudowane głośniki 2 x 5 W. Philips 34M1C5500VA został wyposażony w czteroportowy koncentrator USB 3.0 oraz obsługę funkcji szybkiego ładowania gadżetów mobilnych. A najlepszą elastyczność w rozmieszczeniu monitora zapewnia opcjonalny uchwyt ścienny VESA, który należy wybrać w rozmiarze 100x100mm.