Monitor ASRock Phantom Gaming PG34WQ15R3A 34 " czarny
Wideo 3Zdjęcia 6 |
ASRock Phantom Gaming PG34WQ15R3A 34 " czarny
Przekątna:34 "
Rozdzielczość:3440x1440 (21:9)
Matryca:*VA, czas reakcji 5 ms, MPRT 1 ms
Częstotliwość:165 Hz
Kontrast:3 000:1
Jasność:550 cd/m²
Funkcje:HDR, AMD FreeSync Premium, Flicker-Free
Złącza:HDMI, DisplayPort
Monitor posiada wbudowaną antenę Wi-Fi, panel mini OLED na froncie podstawki, podświetlenie RGB
Port USB-C tylko do zasilania dla panelu OLED i oświetlenia POLYCHROME RGB
Czym tani monitor różni się od drogiego?Ujawniamy, co ma największy wpływ na cenę monitora oraz główne różnice między tanimi a drogimi modelami
Co jest lepsze do gier - telewizor czy monitor?Dlaczego wielu graczy kupuje telewizory PC, podczas gdy inni podłączają konsole do gier do monitorów
Wszystkie dane techniczne
Kup ASRock Phantom Gaming PG34WQ15R3A 34 " czarny
Wszystkie ceny 11 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
ASRock Phantom Gaming WQHD 3440 x 1440 pikseli Zakrzywiony monitor - 34in | 2 288 zł |
Monitor ASROCK Phantom Gaming PG34WQ15R3A 34" 3440x1440px 165Hz 1 ms Curve | 1 879 zł |
ASrock Phantom Gaming PG34WQ15R3A - gamingowy - zakrzywiony - 34" - UWQHD | 1 879 zł |
Monitor ASROCK Phantom Gaming PG34WQ15R3A 34" 3440x1440px 165Hz 1 ms Curve | 1 879 zł |
pokaż 6 ofert
Wideo recenzje
PodobnePorównaj w tabeli →