Monitor ASRock Phantom Gaming PG32QF2B 31.5 " czarny
Zdjęcia 6 |
ASRock Phantom Gaming PG32QF2B 31.5 " czarny
Przekątna:31.5 "
Rozdzielczość:2560x1440 (16:9)
Matryca:*VA, czas reakcji 5 ms, MPRT 1 ms
Częstotliwość:165 Hz
Kontrast:3 000:1
Jasność:550 cd/m²
Funkcje:HDR, AMD FreeSync Premium, Flicker-Free
Złącza:HDMI, DisplayPort
Monitor posiada wbudowaną antenę Wi-Fi
Czym tani monitor różni się od drogiego?Ujawniamy, co ma największy wpływ na cenę monitora oraz główne różnice między tanimi a drogimi modelami
Co jest lepsze do gier - telewizor czy monitor?Dlaczego wielu graczy kupuje telewizory PC, podczas gdy inni podłączają konsole do gier do monitorów
Wszystkie dane techniczne
Kup ASRock Phantom Gaming PG32QF2B 31.5 " czarny
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
ASROCK PG32QF2B - 315p QHD - 165Hz - 1ms - 2X HDMI - 1x DP | 1 478 zł |
32" ASRock PG32QF2B - 2560x1440 - 165Hz - VA - HDR400 - 1 ms - Monitor | 1 256 zł |
ASROCK PG32QF2B - 31.5'' | VA | QHD | 165 Hz | DisplayPort 1.4, HDMI 2.0 | | 1 325 zł |
Monitor ASRock PG32QF2B | 1 255 zł |
Asrock Monitor ASROCK 31.5" QHD PG32QF2B | 1 350 zł |
Asrock Phantom Pg32qf2b 31´´ Qhd Ips Led 165hz Gaming Monitor Czerwony 90L | 1 323 zł |
PodobnePorównaj w tabeli →