Monitor ASRock Phantom Gaming PG34WQ15R2B 34 " czarny
Wideo 2Zdjęcia 6 |
ASRock Phantom Gaming PG34WQ15R2B 34 " czarny
Przekątna:34 "
Rozdzielczość:3440x1440 (21:9)
Matryca:*VA, czas reakcji 5 ms, MPRT 1 ms
Częstotliwość:165 Hz
Kontrast:3 000:1
Jasność:550 cd/m²
Funkcje:HDR, AMD FreeSync Premium, Flicker-Free
Złącza:HDMI, DisplayPort
Monitor posiada wbudowaną antenę Wi-Fi
Czym tani monitor różni się od drogiego?Ujawniamy, co ma największy wpływ na cenę monitora oraz główne różnice między tanimi a drogimi modelami
Co jest lepsze do gier - telewizor czy monitor?Dlaczego wielu graczy kupuje telewizory PC, podczas gdy inni podłączają konsole do gier do monitorów
Wszystkie dane techniczne
Kup ASRock Phantom Gaming PG34WQ15R2B 34 " czarny
Wszystkie ceny 13 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
34" ASRock PG34WQ15R2B - 3440x1440 - 165Hz - VA - HDR400 - Curved - 1 ms - | 1 865 zł |
Monitor ASROCK Phantom Gaming PG34WQ15R2B 34" 3440x1440px 165Hz 1 ms Curve | 1 619 zł |
Asrock Monitor ASROCK 34" WQHD 165Hz PG34WQ15R2B | 1 802 zł |
Monitor ASROCK Phantom Gaming PG34WQ15R2B 34" 3440x1440px 165Hz 1 ms Curve | 2 299 zł |
Monitor ASRock Phantom Gaming PG34WQ15R2B | 1 622 zł |
pokaż 8 ofert
Wideo recenzje
PodobnePorównaj w tabeli →