Monitor Philips 34E1C5600HE 34 " czarny
Wideo 2Zdjęcia 7 |
Zamknij
Menu
Philips 34E1C5600HE 34 " czarny
Przekątna:34 "
Rozdzielczość:3440x1440 (21:9)
Matryca:*VA, czas reakcji 4 ms, MPRT 1 ms
Częstotliwość:100 Hz
Kontrast:3 000:1
Jasność:300 cd/m²
Funkcje:PBP, Flicker-Free
Złącza:HDMI, DisplayPort
Czym tani monitor różni się od drogiego?Ujawniamy, co ma największy wpływ na cenę monitora oraz główne różnice między tanimi a drogimi modelami
Co jest lepsze do gier - telewizor czy monitor?Dlaczego wielu graczy kupuje telewizory PC, podczas gdy inni podłączają konsole do gier do monitorów
Wszystkie dane techniczne
Kup Philips 34E1C5600HE 34 " czarny
Wszystkie ceny 19 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
34" Philips 34E1C5600HE - 3440x1440 - 100Hz - VA - 65W USB HUB - 4 ms - Mo5000 Series, monitor LED, zaokr?glony, 34, 3440 x 1440 WQHD @ 100 Hz, VA, 300 cd/m², 3000:1, 4 ms, HDMI, DisplayPort, USB-C,... więcejg?o?nik(i), czarna tekstura Proshop.plZłóż skargę | 1 785 zł |
Philips Monitor 34 cale 34E1C5600HE VA HDMI DP USB-C HAS Kamera Głośniki U34E1C5600HE
Uproszczona współpraca
Ten monitor Philips został zaprojektowany z myślą o zdalnym środowisku pracy. Wbudow... więcejana kamera internetowa o rozdzielczości 5 megapikseli zapewnia ostry obraz, a dzięki mikrofonowi z redukcją szumów otoczenia rozmówcy usłyszą Cię głośno i wyraźnie. Kamera internetowa Windows Hello zapewnia szybki dostęp i solidne zabezpieczenia.
Krystalicznie czysty obraz na ekranie UltraWide QHD o rozdzielczości 3440 x 1440 pikseli
Monitory Philips ... (zobacz więcej) Zadowolenie.plZłóż skargę | 1 764 zł |
Monitor PHILIPS 34E1C5600HE 34" 3440x1440px 100Hz 1 ms CurvedMonitor Philips został zaprojektowany z myślą o zdalnym środowisku pracy. Wbudowana kamera internetowa o rozdzielczości 5 meg... więcejapikseli zapewnia ostry obraz, a dzięki mikrofonowi z redukcją szumów otoczenia rozmówcy usłyszą Cię głośno i wyraźnie. Kamera internetowa Windows Hello zapewnia szybki dostęp i solidne zabezpieczenia. Electro.plZłóż skargę | 1 938 zł |
Philips 34E1C5600HE - 34'' | VA | WQHD | 100Hz | kamerka | USB-C PD65W MONMonitor LCD z kamerą internetową Windows Hello Ten monitor Philips został zaprojektowany z myślą o zdalnym środowisku pracy.... więcejWbudowana kamera internetowa o rozdzielczości 5 megapikseli zapewnia ostry obraz, a dzięki mikrofonowi z redukcją szumów otoczenia rozmówcy usłyszą Cię głośno i wyraźnie. Kamera internetowa Windows Hello zapewnia szybki dostęp i solidne zabezpieczenia. Krystalicznie czysty obraz na ekranie UltraWide QHD o rozdzielczości 3440 x 1440 pikseli Monitory Philips wyświetlają krystalicznie czysty obraz UltraWide w rozdzielczości Quad HD 3440 x 1440 pikseli. Najwyższej jakości matryca o dużym zagęszczeniu pikseli i kącie widzenia 178/178 stopni pozwala tchnąć życie w każdy obraz i każdą grafikę. Format UltraWide 21:9 umożliwia osiągnięcie większej wydajności, ponieważ zapewnia więcej miejsca do porównywania elementów obok siebie i pozwala wyświetlać większą liczbę kolumn arkuszy kalkulacyjnych. Te wyświetlające krystalicznie czysty obraz monitory firmy Philips to idealny wybór dla wymagających projektantów pracujących z oprogramowaniem CAD/CAM lub finansistów używających na co dzień dużych arkuszy kalkulacyjnych. Technologia Ultra Wide-Color zapewnia szerszą gamę kolorów i żywszy obraz Technologia Ultra Wide-Color zapewnia szersze spektrum kolorów i w efekcie lepszy obraz. Szersza gama kolorów wynikająca z zastosowania technologii Ultra Wide-Color oznacza bardziej naturalną zieleń, żywą czerwień i głębsze odcienie niebieskiego. Technologia Ultra Wide-Color ożywia multimedia i obrazy, a nawet pozytywnie wpływa na produktywność urządzenia. Podłączanie notebooka za pomocą jednego przewodu USB-C Ten monitor firmy Philips ma wbudowane złącze USB typu C z funkcją zasilania. Dzięki inteligentnemu i elastycznemu zarządzaniu zasilaniem możesz bezpośrednio ładować zgodne urządzenie. Smukłe, dwustronne złącze USB-C umożliwia łatwe podłączenie urządzeń z użyciem jednego przewodu. Możesz oglądać filmy wideo o wysokiej rozdzielczości oraz szybko przesyłać dane i jednocześnie zasilać lub ładować zgodne urządzenie. Wbudowane głośniki stereofoniczne dla multimediów Wyświetlacz jest wyposażony w dwa wbudowane głośniki stereofoniczne o wysokiej jakości. Mogą znajdować się z przodu, na dole, na górze, z tyłu itp., w zależności od modelu i wzornictwa urządzenia. Tryb LowBlue i technologia Flicker-free są przyjazne dla oczu Tryb LowBlue i technologia Flicker-free zostały opracowane w celu zmniejszenia zmęczenia wzroku spowodowanego patrzeniem w monitor przez wiele godzin. Klawisz przełączania menu EasySelect umożliwia szybki dostęp do menu ekranowego Dyskretnie umieszczony klawisz przełączania menu EasySelect umożliwia szybkie i łatwe dostosowywanie ustawień monitora w menu ekranowym. Komputronik.plZłóż skargę | 1 719 zł |
PHILIPS 34'' 34E1C5600HE/00 Czarny 34E1C5600HE/00Dominujący kolor: Czarny Wymiary (W x S x D) [mm]: 557 x 808 x 281 mm Wysokość [mm]: 381 mm Szerokość [mm]: 808 mm Głębokość... więcej[mm]: 111 mm Seria: 34E1C5600HE Typ matrycy: LED Proporcje ekranu: 21:9 Przekątna ekranu: 34'" Rozmiar plamki [mm]: 0,23175 x 0,23175 mm Rozdzielczość ekranu: 3440 x 1440 px (UWQHD) Jasność [cd/m2]: 300 cd/m2 Kontrast dynamiczny: Mega Contrast Czas reakcji [ms]: 4 ms Kąt widzenia w pionie [stopnie]: 178° Kąt widzenia w poziomie [stopnie]: 178° Ilość wyświetlanych kolorów [mln]: 16,7 mln Typ panelu dotykowego: Nie Rodzaj matrycy: LED Matryca błyszcząca: Matowa Zakrzywiony ekran: Tak Powłoka matrycy: Matowa Kontrast statyczny: 3000:1 Odświeżanie [Hz]: 100 Hz Czas reakcji: od 4 do 6 ms Rodzaj monitora: Monitor do domu i biura Liczba złączy HDMI: 1 DisplayPort: 1 Złącza: ["HDMI","Displa Neonet.plZłóż skargę | 1 827 zł |
pokaż 14 ofert
Seria Philips E seriesPorównaj w tabeli →
od 925 zł
27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, czas reakcji 4 ms, 75 Hz, HDMI, DisplayPort, głośniki
od 589 zł
24 ", 2560x1440 (16:9), IPS, czas reakcji 4 ms, 75 Hz, VGA, HDMI, DisplayPort, AMD FreeSync
od 711 zł
27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, czas reakcji 4 ms, 75 Hz, VGA, HDMI, DisplayPort, AMD FreeSync
od 539 zł
gamingowy, 24 ", 1920x1080 (16:9), *VA, czas reakcji 4 ms, 144 Hz, HDMI, DisplayPort, głośniki, AMD FreeSync Premium
od 649 zł
gamingowy, 27 ", 1920x1080 (16:9), *VA, czas reakcji 4 ms, MPRT 1 ms, 144 Hz, HDMI, DisplayPort, głośniki, AMD FreeSync Premium
od 1 299 zł
34 ", 3440x1440 (21:9), *VA, czas reakcji 4 ms, MPRT 1 ms, 100 Hz, HDMI, DisplayPort, USB C, Power Delivery, USB 3.1, głośniki, AMD FreeSync
od 1 600 zł
34 ", 3440x1440 (21:9), IPS, czas reakcji 4 ms, 75 Hz, HDMI, DisplayPort, głośniki, AMD FreeSync
od 1 408 zł
do grafiki, 32 ", 4K, 3840x2160 (16:9), zakrzywiony, 1500 R, *VA, czas reakcji 4 ms, 60 Hz, HDMI, DisplayPort, głośniki, AMD FreeSync
od 579 zł
27 ", 1920x1080 (16:9), IPS, czas reakcji 4 ms, 75 Hz, VGA, HDMI, DisplayPort, głośniki
od 899 zł
32 ", 2560x1440 (16:9), zakrzywiony, 1500 R, *VA, czas reakcji 4 ms, 75 Hz, VGA, HDMI, DisplayPort, AMD FreeSync
od 1 059 zł
do grafiki, 27 ", 4K, 3840x2160 (16:9), IPS, czas reakcji 5 ms, 60 Hz, HDMI, DisplayPort
od 1 109 zł
do grafiki, 27 ", 4K, 3840x2160 (16:9), IPS, czas reakcji 4 ms, 60 Hz, HDMI, DisplayPort, głośniki
od 800 zł
do grafiki, 28 ", 4K, 3840x2160 (16:9), IPS, czas reakcji 4 ms, 60 Hz, HDMI, DisplayPort, głośniki, AMD FreeSync
od 549 zł
24 ", 1920x1080 (16:9), IPS, czas reakcji 4 ms, 75 Hz, VGA, HDMI, DisplayPort, głośniki, AMD FreeSync
od 800 zł
32 ", 1920x1080 (16:9), zakrzywiony, 1500 R, *VA, czas reakcji 4 ms, 75 Hz, VGA, HDMI, DisplayPort, AMD FreeSync
od 599 zł
27 ", 1920x1080 (16:9), zakrzywiony, 1500 R, *VA, czas reakcji 4 ms, 75 Hz, VGA, HDMI, głośniki
od 610 zł
27 ", 1920x1080 (16:9), zakrzywiony, 1500 R, *VA, czas reakcji 4 ms, 75 Hz, VGA, HDMI, DisplayPort, głośniki
od 659 zł
27 ", 1920x1080 (16:9), IPS, czas reakcji 4 ms, MPRT 1 ms, 100 Hz, HDMI, USB C, Power Delivery, USB 3.1, głośniki, VESA Adaptive-Sync, TÜV Rheinland
od 669 zł
23.8 ", 1920x1080 (16:9), IPS, czas reakcji 4 ms, MPRT 1 ms, 100 Hz, HDMI, USB C, Power Delivery, USB 3.1, głośniki, VESA Adaptive-Sync, TÜV Rheinland
Wideo recenzje
Philips 34E1C5600HE UltraWide QHD Monitor Review" 2024
11 lutego305 przegląd
PHILIPS 34E1C5600HE 34 UltraWide QHD 219 Monitor with Built in Windows
5 grudnia 2023472 przegląd
PodobnePorównaj w tabeli →
od 1 599 zł
34 ", 3440x1440 (21:9), zakrzywiony, 1500 R, *VA, czas reakcji 4 ms, MPRT 1 ms, 100 Hz, HDMI, DisplayPort, USB C, Power Delivery, USB 3.1, głośniki, kamera internetowa, AMD FreeSync
od 1 651 zł
34 ", 3440x1440 (21:9), zakrzywiony, 1500 R, *VA, czas reakcji 1 ms, 165 Hz, HDMI, DisplayPort, głośniki, AMD FreeSync Premium, VESA Adaptive-Sync, HDR
od 1 820 zł
34 ", 3440x1440 (21:9), zakrzywiony, 1500 R, *VA, MPRT 0.4 ms, 120 Hz, HDMI, DisplayPort, USB C, Power Delivery, USB 3.1, głośniki, AMD FreeSync
od 1 803 zł
34 ", 3440x1440 (21:9), zakrzywiony, 1500 R, *VA, czas reakcji 4 ms, MPRT 1 ms, 100 Hz, HDMI, DisplayPort, USB C, Power Delivery, LAN, USB 3.1, głośniki
od 1 777 zł
34 ", 3440x1440 (21:9), zakrzywiony, 1500 R, *VA, MPRT 0.4 ms, 120 Hz, HDMI, DisplayPort, USB C, Power Delivery, LAN, USB 3.1, głośniki, AMD FreeSync
od 1 950 zł
34 ", 3440x1440 (21:9), zakrzywiony, 1500 R, *VA, czas reakcji 4 ms, MPRT 1 ms, 100 Hz, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, głośniki, AMD FreeSync
od 1 700 zł
34 ", 3440x1440 (21:9), zakrzywiony, 1500 R, *VA, czas reakcji 4 ms, 100 Hz, HDMI, DisplayPort, USB C, Power Delivery, USB 3.1, KVM-przełącznik, głośniki
od 1 839 zł
35 ", 3440x1440 (21:9), zakrzywiony, 1800 R, *VA, czas reakcji 5 ms, 100 Hz, HDMI, DisplayPort, USB C, Power Delivery, USB 3.1, głośniki, AMD FreeSync, HDR
od 1 856 zł
34 ", 3440x1440 (21:9), zakrzywiony, 1500 R, *VA, czas reakcji 5 ms, 100 Hz, HDMI, DisplayPort, USB C, LAN, USB 3.1, głośniki
od 1 099 zł
34 ", 3440x1440 (21:9), zakrzywiony, 1500 R, *VA, MPRT 1 ms, 100 Hz, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, głośniki, AMD FreeSync Premium, NVIDIA G-Sync Compatible, VESA Adaptive-Sync, HDR, TÜV Rheinland
od 1 895 zł
35 ", 3440x1440 (21:9), zakrzywiony, *VA, czas reakcji 5 ms, 100 Hz, HDMI, DisplayPort, USB C, USB 3.1, głośniki, AMD FreeSync, HDR
od 1 918 zł
34 ", 3440x1440 (21:9), zakrzywiony, 1800 R, *VA, czas reakcji 4 ms, 100 Hz, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, głośniki, AMD FreeSync, TÜV Rheinland