Monitor Philips Evnia 24M1N3200ZS 23.8 " czarny
Zdjęcia 6 |
Stosunkowo niedrogi przedstawiciel linii Philips Evnia na rok 2023, to gamingowy monitor z ekranem o przekątnej 23,8 cala i wysokiej jakości odwzorowaniem kolorów. Model zbudowany jest w oparciu o matrycę IPS o rozdzielczości FullHD, która zapewnia przeciętną szczegółowość obrazu (rozmiar piksela 0,27 mm). Oprócz szerokich kątów widzenia, skromnego kontrastu (1100:1) i bazowej jasności (250 nitów), obraz wyróżnia się naprawdę fajną gamą barw.
Tym samym producent twierdzi, że pokrywa 124% przestrzeni sRGB, a także 106% NTSC, co może zainteresować między innymi amatorów grafiki czy projektowania. Monitor Philips Evnia 24M1N3200ZS ma wszelkie cechy rozwiązania gamingowego, gdyż oferuje wysoką częstotliwość odpowiedzi Hertz do 165 Hz, szybką reakcję matrycy (odpowiednio 1 ms MPRT i 4 ms GtG), a także obsługę bieżącej synchronizacji technologie – przede wszystkim AMD FreeSync Premium. Odpowiada za płynność wideo w szybkich dynamicznych scenach, bez przerw w klatkach i innych artefaktów obrazu. Na szczególną uwagę zasługują porty łączności, na które jest dziś zapotrzebowanie (pary DisplayPort + HDMI), cienkie ramki wokół ekranu i uchwyt na słuchawki z tyłu stojaka.
Kup Philips Evnia 24M1N3200ZS 23.8 " czarny
Wszystkie ceny 24 →Monitor 23.8" Philips 24M1N3200ZS/00 | 607 zł |
24" Philips Evnia 24" - 1920x1080 - 165Hz - IPS - 1 ms - Monitor | 609 zł |
Philips Monitor 24M1N3200ZS 23.8 cala IPS 165Hz HDMIx2 DP UPPHI024XS00068 | 635 zł |
Monitor PHILIPS Evnia 24M1N3200ZS 23.8" 1920x1080px 165Hz IPS 1 ms | 579 zł |
PHILIPS 24M1N3200ZS/00 23.8inch FHD IPS MON-LCD-PHI-0405 | 617 zł |