Monitor Philips 243V7QJABF 23.8 " czarny
Debiut Philipsa w 2022 roku to 24-calowy monitor z niższej półki. Należy do budżetowych rozwiązań dla domu, sprawdzi się w niewymagających zadaniach, a także może być traktowany jako model do codziennej pracy biurowej. Funkcje obejmują podświetlenie bez migotania, które chroni oczy przed zmęczeniem, wbudowane głośniki 4 W, które eliminują potrzebę posiadania oddzielnego systemu głośników PC.
Monitor Philips 243V7QJABF jest oparty na matrycy IPS o szerokich kątach widzenia, ale skromnym współczynniku kontrastu (1000:1) i jasności (250 cd/m²). Rozdzielczość 1920 na 1080 pikseli na takiej przekątnej zapewnia akceptowalną szczegółowość bez wyraźnego efektu ziarnistości obrazu (rozmiar piksela 0,28 ms). Na szczególną uwagę zasługuje zwiększona do 75 Hz częstotliwość odświeżania oraz dobry czas reakcji (do 4 ms od szarego do szarego). Na podkreślenie zasługuje również obfitość portów połączeniowych, w tym VGA, HDMI i DisplayPort v 1.2, wejście i wyjście mini-Jack (3,5 mm).
Kup Philips 243V7QJABF 23.8 " czarny
Wszystkie ceny 30 →24" Philips V-line 243V7QJABF - 5 ms - Monitor | 502 zł |
Philips Monitor 23.8 243V7QJABF IPS HDMI DP Głośniki UPPHI024XS00023 | 449 zł |
Philips 243V7QJABF - 23.8'' | IPS | Full HD MON-LCD-PHI-0053 | 449 zł |
PHILIPS 23,8'' 243V7QJABF 243V7QJABF/00 Czarny | 490 zł |
Monitor PHILIPS V-line 243V7QJABF 23.8" 1920x1080px IPS | 449 zł |