Monitor Philips 27B1U7903 27 " czarny
Zdjęcia 6 |
Philips 27B1U7903 27 " czarny
2023 rok4KPower DeliveryHDRAdaptive-Syncgłośnikihub USB 3.0cienka ramkadobry NTSCdobry sRGBdobry AdobeRGB
Przekątna:27 "
Rozdzielczość:3840x2160 (16:9)
Matryca:Mini LED IPS, czas reakcji 4 ms
Częstotliwość:60 Hz
Kontrast:1 300:1
Jasność:1400 cd/m²
Funkcje:HDR, VESA Adaptive-Sync, PBP, Flicker-Free
Złącza:HDMI, DisplayPort, USB C, Thunderbolt, LAN
Czym tani monitor różni się od drogiego?Ujawniamy, co ma największy wpływ na cenę monitora oraz główne różnice między tanimi a drogimi modelami
Co jest lepsze do gier - telewizor czy monitor?Dlaczego wielu graczy kupuje telewizory PC, podczas gdy inni podłączają konsole do gier do monitorów
Wszystkie dane techniczne
Kup Philips 27B1U7903 27 " czarny
Wszystkie ceny 11 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Philips 27B1U7903/00 Monitor Czarny 27" | 3 153 zł |
27" Philips Brilliance 7000 27B1U7903 4K UHD 75Hz USB/TB4 90W Hub LAN Spea | 3 380 zł |
Philips 27B1U7903/00 - 27'' | IPS | 4K | DisplayPort 1.4, HDMI 2.0, Thunde | 3 191 zł |
Monitor PHILIPS 27B1U7903 27" 3840x2160px IPS 4 ms | 3 189 zł |
Monitor PHILIPS 27B1U7903 27" 3840x2160px IPS 4 ms | 3 195 zł |
pokaż 6 ofert
PodobnePorównaj w tabeli →