Monitor Philips 241V8L 24 "
Wideo 1Zdjęcia 5 |
Philips 241V8L 24 "
24 "27 "
Przekątna:24 "
Rozdzielczość:1920x1080 (16:9)
Matryca:*VA, czas reakcji 4 ms
Częstotliwość:75 Hz
Kontrast:3 000:1
Jasność:250 cd/m²
Funkcje:AMD FreeSync, Flicker-Free
Złącza:VGA, HDMI
Czym tani monitor różni się od drogiego?Ujawniamy, co ma największy wpływ na cenę monitora oraz główne różnice między tanimi a drogimi modelami
Co jest lepsze do gier - telewizor czy monitor?Dlaczego wielu graczy kupuje telewizory PC, podczas gdy inni podłączają konsole do gier do monitorów
Wszystkie dane techniczne
Kup Philips 241V8L 24 "
Wszystkie ceny 26 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
24" Philips V-line 241V8L - 4 ms - Monitor | 435 zł |
Philips Monitor 241V8L 23.8 cala VA HDMI UPPHI024XS00048 | 399 zł |
Philips 241V8L - 24'' | VA | Full HD | 75Hz MON-LCD-PHI-0251 | 399 zł |
Monitor PHILIPS V-line 241V8L 23.8" 1920x1080px 4 ms | 379 zł |
Monitor, Philips, 241V8L, 23.8', VA, HDMI | 403 zł |
pokaż 20 ofert
Wideo recenzje
Modyfikacje Philips 241V8L
Ceny na Philips 241V8L |
---|---|---|---|---|
Philips 241V8L 24 " | od 379 zł | 27 oferty | ||
Philips 271V8L 27 " | od 469 zł | 25 oferty |
PodobnePorównaj w tabeli →