Monitor Philips 10BDL4551T 10.1 " czarny
Philips 10BDL4551T 10.1 " czarny
Przekątna:10.1 "
Rozdzielczość:1280x800 (16:10)
Matryca:czas reakcji 30 ms
Częstotliwość:60 Hz
Kontrast:800:1
Jasność:300 cd/m²
Złącza:HDMI, LAN
wyświetlacz 10,1" oparty na systemie operacyjnym Android 7.1. Wbudowany moduł Wi-Fi. Wbudowana pamięć 8 GB i RAM 2 GB.
Czym tani monitor różni się od drogiego?Ujawniamy, co ma największy wpływ na cenę monitora oraz główne różnice między tanimi a drogimi modelami
Co jest lepsze do gier - telewizor czy monitor?Dlaczego wielu graczy kupuje telewizory PC, podczas gdy inni podłączają konsole do gier do monitorów
Wszystkie dane techniczne
Kup Philips 10BDL4551T 10.1 " czarny
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Philips 10BDL4551T 10" Class (10.1" viewable) LED-backlit LCD display - HD | 2 120 zł |
Monitor Philips Multi-Touch 10BDL4551T/00 | 2 106 zł |
Philips 10BDL4551T/00, Touch display | 2 297 zł |
Philips 10bdl4551t/00 10´´ Monitor Czarny One Size / EU Plug | 1 893 zł |
PodobnePorównaj w tabeli →