Monitor Philips 45B1U6900C 44.5 " czarny
Zdjęcia 7 |
Philips 45B1U6900C 44.5 " czarny
Przekątna:44.5 "
Rozdzielczość:5120x1440 (32:9)
Matryca:*VA, czas reakcji 4 ms
Częstotliwość:75 Hz
Kontrast:3 000:1
Jasność:450 cd/m²
Funkcje:HDR, PBP, Flicker-Free
Złącza:HDMI, DisplayPort, USB C, LAN
Czym tani monitor różni się od drogiego?Ujawniamy, co ma największy wpływ na cenę monitora oraz główne różnice między tanimi a drogimi modelami
Co jest lepsze do gier - telewizor czy monitor?Dlaczego wielu graczy kupuje telewizory PC, podczas gdy inni podłączają konsole do gier do monitorów
Wszystkie dane techniczne
Kup Philips 45B1U6900C 44.5 " czarny
Wszystkie ceny 21 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Philips 45B1U6900C skaerm - WLED - 45"" 45B1U6900C/00 | 4 213 zł |
45" Philips 6000 series - 5120x1440 (DQHD) 75Hz - VA - 100W USB - KVM Swit | 3 360 zł |
Philips Monitor 45 cali 45B1U6900C VA Curved HDMIx2 DP USB-C HDR KVR HAS G | 3 338 zł |
Monitor PHILIPS 45B1U6900C 44.5" 5120x1440px 4 ms Curved | 3 333 zł |
PHILIPS 44.5'' 45B1U6900C/00 Czarny 45B1U6900C/00 | 3 476 zł |
pokaż 16 ofert
PodobnePorównaj w tabeli →