Monitor Philips 275E1S 27 "
Zdjęcia 4 |
Niedrogi 27-calowy monitor panoramiczny o rozdzielczości QuadHD z wąskimi ramkami i obsługą technologii AMD FreeSync. Producent pozycjonuje go jako produkt z podstawowej półki cenowej, przeznaczony do użytku domowego i biurowego. Szczegółowy ekran (102 px/cal) o fizycznych wymiarach 59,7x33,6 cm oparty jest na pełnej ośmiobitowej matrycy IPS z podświetleniem W-LED o rozdzielczości 2560x1440 (współczynnik kształtu 16:9).
Dzięki technologii Flicker-Free monitor Philips 275E1S całkowicie eliminuje irytujące migotanie diod LED PWM. Obsługa 24-bitowego RGB umożliwia wyświetlanie ponad 16 milionów kolorów i subtelnych odcieni kolorów. Zastosowana matryca zapewnia przyzwoity poziom jasności (do 250 cd/m2), dobry statyczny współczynnik kontrastu 1000:1, wystarczającą przestrzeń barw (93% NTSC) oraz najwygodniejsze kąty widzenia w pionie/poziomie (do 178°).
Dzięki systemowi kompensacji czasu reakcji (RTC) minimalny czas przełączania piksela w technice GtG wynosi 4 ms. Technologia RTC zapewnia wysoką rozdzielczość i zapobiega rozmyciu obrazu podczas oglądania wideo i szybkich gier komputerowych. Podstawa monitora umożliwia regulację jedynie kąta nachylenia ekranu (od -5 do +20°). Do podłączenia do źródła sygnału służą porty interfejsów VGA D-sub, HDMI 1.4 i DisplayPort 1.2.
Kup Philips 275E1S 27 "
Wszystkie ceny 24 →Philips 275E1S monitor 686 cm 27 cali VGA HDMI czas reakcji 4 ms 2560 x 14 | 714 zł |
Monitor 27" Philips E Line 275E1S/00 | 719 zł |
27" Philips E-line 275E1S QHD 75Hz - 4 ms - Monitor | 724 zł |
Philips Monitor 275E1S 27'' IPS HDMI DP FreeSync UPPHI027XS00021 | 769 zł |
Philips 275E1S - 27'' | IPS | QHD | 75Hz MON-LCD-PHI-0169 | 769 zł |
Modyfikacje Philips 275E1S
Ceny na Philips 275E1S |
---|---|---|---|---|
Philips 245E1S 24 " | od 589 zł | 25 oferty | ||
Philips 275E1S 27 " | od 714 zł | 24 oferty |