Monitor Philips Evnia 34M2C7600MV 34 " biały
Wideo 7Zdjęcia 3 |
Zamknij
Menu
Philips Evnia 34M2C7600MV 34 " biały
2023 rokEvniagamingowyHDMI 2.1Power DeliveryzakrzywionyHDRAdaptive-Syncgłośnikihub USB 3.0dobry NTSCdobry sRGB
Przekątna:34 "
Rozdzielczość:3440x1440 (21:9)
Matryca:Mini LED VA, czas reakcji 3 ms, MPRT 1 ms
Częstotliwość:165 Hz
Kontrast:3 000:1
Jasność:900 cd/m²
Funkcje:HDR, VESA Adaptive-Sync, PBP, Flicker-Free
Złącza:HDMI, DisplayPort, USB C
Czym tani monitor różni się od drogiego?Ujawniamy, co ma największy wpływ na cenę monitora oraz główne różnice między tanimi a drogimi modelami
Co jest lepsze do gier - telewizor czy monitor?Dlaczego wielu graczy kupuje telewizory PC, podczas gdy inni podłączają konsole do gier do monitorów
Wszystkie dane techniczne
Kup Philips Evnia 34M2C7600MV 34 " biały
Wszystkie ceny 9 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Philips Evnia 34M2C7600MV | 3 135 zł |
Philips Evnia 34M2C7600MV - 34'' | VA | WQHD | 165 Hz | HDR MON-LCD-PHI-03Philips Evnia 34M2C7600MV - 34'' | VA | WQHD | 165 Hz | HDR - ✔️ Świetne ceny, ✔️ zakupy na raty, ✔️ opinie, ✔️ specyfikacja,... więcej✔️ darmowa dostawa i odbiór w sklepach Komputronik! Komputronik.plZłóż skargę | 3 199 zł |
Monitor PHILIPS Evnia 7000 34M2C7600MV 34" 3440x1440px 165Hz 2.5 ms CurvedCiesz się precyzją i dokładnością dzięki monitorowi do gier Evnia WQHD VA. Innowacyjna technologia Ambiglow pozwala w pełni c... więcejieszyć się wyjątkowymi efektami wizualnymi o bogatych kolorach i wysokim kontraście oraz nowym wymiarze wrażeń wizualnych. Grasz intensywnie, rywalizując z innymi? Potrzebujesz monitora gwarantującego brak opóźnień i wyjątkowo płynny obraz? Ten monitor firmy Philips odświeża obraz nawet 165 razy na sekundę, czyli z częstotliwością realnie wyższą niż modele standardowe. W przypadku niższej częstotliwości odświeżania przeciwnicy mogą wyglądać, jakby skakali z miejsca na miejsce na ekranie, co sprawia, że są trudnym celem. Częstotliwość odświeżania 165 Hz eliminuje ten problem — przeciwnik porusza się zawsze niezwykle płynnie i można go łatwo namierzyć. Dzięki wyjątkowo małemu opóźnieniu i praktycznie wyeliminowaniu efektu urywania obrazu ten monitor firmy Philips stanowi idealny wybór dla graczy. Opóźnienie wejścia to ilość czasu, jaki upływa między wykonaniem działania za pomocą podłączonych urządzeń i wyświetleniem wyniku na ekranie. Niewielkie opóźnienie wejścia skraca czas opóźnienia pomiędzy wprowadzeniem polecenia za pomocą urządzenia a odebraniem go przez monitor, znacznie poprawiając jakość grania w gry szczególnie wymagające płynności, na przykład szybkie gry turniejowe. Zaokrąglona konstrukcja monitora gwarantuje użytkownikom niezapomniane wrażenia. Zaokrąglony ekran zapewnia przyjemne, ale subtelne wrażenia, które skupiają się na Twojej osobie. Electro.plZłóż skargę | 3 899 zł |
Monitor PHILIPS Evnia 7000 34M2C7600MV 34" 3440x1440px 165Hz 2.5 ms CurvedCiesz się precyzją i dokładnością dzięki monitorowi do gier Evnia WQHD VA. Innowacyjna technologia Ambiglow pozwala w pełni c... więcejieszyć się wyjątkowymi efektami wizualnymi o bogatych kolorach i wysokim kontraście oraz nowym wymiarze wrażeń wizualnych. Grasz intensywnie, rywalizując z innymi? Potrzebujesz monitora gwarantującego brak opóźnień i wyjątkowo płynny obraz? Ten monitor firmy Philips odświeża obraz nawet 165 razy na sekundę, czyli z częstotliwością realnie wyższą niż modele standardowe. W przypadku niższej częstotliwości odświeżania przeciwnicy mogą wyglądać, jakby skakali z miejsca na miejsce na ekranie, co sprawia, że są trudnym celem. Częstotliwość odświeżania 165 Hz eliminuje ten problem — przeciwnik porusza się zawsze niezwykle płynnie i można go łatwo namierzyć. Dzięki wyjątkowo małemu opóźnieniu i praktycznie wyeliminowaniu efektu urywania obrazu ten monitor firmy Philips stanowi idealny wybór dla graczy. Opóźnienie wejścia to ilość czasu, jaki upływa między wykonaniem działania za pomocą podłączonych urządzeń i wyświetleniem wyniku na ekranie. Niewielkie opóźnienie wejścia skraca czas opóźnienia pomiędzy wprowadzeniem polecenia za pomocą urządzenia a odebraniem go przez monitor, znacznie poprawiając jakość grania w gry szczególnie wymagające płynności, na przykład szybkie gry turniejowe. Zaokrąglona konstrukcja monitora gwarantuje użytkownikom niezapomniane wrażenia. Zaokrąglony ekran zapewnia przyjemne, ale subtelne wrażenia, które skupiają się na Twojej osobie.... Avans.plZłóż skargę | 3 899 zł |
Monitor PHILIPS Evnia 7000 34M2C7600MV 34" 3440x1440px 165Hz 2.5 ms CurvedCiesz się precyzją i dokładnością dzięki monitorowi do gier Evnia WQHD VA. Innowacyjna technologia Ambiglow pozwala w pełni c... więcejieszyć się wyjątkowymi efektami wizualnymi o bogatych kolorach i wysokim kontraście oraz nowym wymiarze wrażeń wizualnych. Grasz intensywnie, rywalizując z innymi? Potrzebujesz monitora gwarantującego brak opóźnień i wyjątkowo płynny obraz? Ten monitor firmy Philips odświeża obraz nawet 165 razy na sekundę, czyli z częstotliwością realnie wyższą niż modele standardowe. W przypadku niższej częstotliwości odświeżania przeciwnicy mogą wyglądać, jakby skakali z miejsca na miejsce na ekranie, co sprawia, że są trudnym celem. Częstotliwość odświeżania 165 Hz eliminuje ten problem — przeciwnik porusza się zawsze niezwykle płynnie i można go łatwo namierzyć. Dzięki wyjątkowo małemu opóźnieniu i praktycznie wyeliminowaniu efektu urywania obrazu ten monitor firmy Philips stanowi idealny wybór dla graczy. Opóźnienie wejścia to ilość czasu, jaki upływa między wykonaniem działania za pomocą podłączonych urządzeń i wyświetleniem wyniku na ekranie. Niewielkie opóźnienie wejścia skraca czas opóźnienia pomiędzy wprowadzeniem polecenia za pomocą urządzenia a odebraniem go przez monitor, znacznie poprawiając jakość grania w gry szczególnie wymagające płynności, na przykład szybkie gry turniejowe. Zaokrąglona konstrukcja monitora gwarantuje użytkownikom niezapomniane wrażenia. Zaokrąglony ekran zapewnia przyjemne, ale subtelne wrażenia, które skupiają się na Twojej osobie.... Mediaexpert.plZłóż skargę | 3 199 zł |
pokaż 4 oferty
Seria Philips EvniaPorównaj w tabeli →
od 696 zł
gamingowy, 24.5 ", 1920x1080 (16:9), *VA, czas reakcji 1 ms, MPRT 0.5 ms, 240 Hz, HDMI, DisplayPort, HDR
od 1 599 zł
gamingowy, 27 ", 2560x1440 (16:9), zakrzywiony, 1000 R, *VA, czas reakcji 1 ms, MPRT 0.5 ms, 240 Hz, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, AMD FreeSync Premium Pro, HDR
od 519 zł
gamingowy, 23.8 ", 1920x1080 (16:9), IPS, czas reakcji 4 ms, MPRT 1 ms, 165 Hz, HDMI, DisplayPort, AMD FreeSync Premium
od 3 499 zł
gamingowy, 34 ", 3440x1440 (21:9), zakrzywiony, QD-OLED, czas reakcji 1 ms, 175 Hz, HDMI, DisplayPort, USB C, Power Delivery, USB 3.1, głośniki, VESA Adaptive-Sync, HDR
od 3 135 zł
gamingowy, 34 ", 3440x1440 (21:9), zakrzywiony, 1500 R, Mini LED VA, czas reakcji 3 ms, MPRT 1 ms, 165 Hz, HDMI, v 2.1, DisplayPort, USB C, Power Delivery, USB 3.1, głośniki, VESA Adaptive-Sync, HDR
od 1 915 zł
gamingowy, 31.5 ", 2560x1440 (16:9), zakrzywiony, 1000 R, *VA, czas reakcji 0.5 ms, MPRT 0.5 ms, 240 Hz, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, AMD FreeSync Premium Pro, HDR
od 4 595 zł
gamingowy, 48.9 ", 5120x1440 (32:9), zakrzywiony, 1800 R, QD-OLED, czas reakcji 0.03 ms, 240 Hz, HDMI, v 2.1, DisplayPort, USB C, Power Delivery, USB 3.1, głośniki, subwoofer, AMD FreeSync Premium Pro, NVIDIA G-Sync, HDR
od 1 017 zł
gamingowy, 24.5 ", 1920x1080 (16:9), IPS, czas reakcji 1 ms, MPRT 0.5 ms, 280 Hz, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, AMD FreeSync Premium, HDR
od 948 zł
gamingowy, 27 ", 1920x1080 (16:9), zakrzywiony, 1500 R, *VA, czas reakcji 4 ms, MPRT 0.5 ms, 240 Hz, HDMI, DisplayPort, VESA Adaptive-Sync, HDR
od 649 zł
gamingowy, 27 ", 1920x1080 (16:9), IPS, czas reakcji 4 ms, MPRT 1 ms, 165 Hz, HDMI, DisplayPort, AMD FreeSync Premium, NVIDIA G-Sync Compatible
od 994 zł
gamingowy, 31.5 ", 1920x1080 (16:9), zakrzywiony, 1500 R, *VA, czas reakcji 4 ms, MPRT 0.5 ms, 240 Hz, HDMI, DisplayPort, VESA Adaptive-Sync
Wideo recenzje
Evnia's First Gaming Monitor - 34M2C7600MV Review
14 marca 202329 710 przegląd
Philips Evnia 34M2C7600MV Menu System (OSD)
2 marca 20232 057 przegląd
Philips Evnia 34M2C7600MV Responsiveness (including ghosting and overshoot)
3 marca 20231 389 przegląd
Philips Evnia 34M2C7600MV HDR Performance
3 marca 20231 260 przegląd
Philips Evnia 34M2C7600MV Review - It Makes Rainbows!
2 marca 20235 039 przegląd
Philips Evnia 34M2C7600MV Viewing Angles
2 marca 2023463 przegląd
Discover the Philips Evnia 34M2C7600MV Review 2023's Top pick
30 maja 20233 362 przegląd
PodobnePorównaj w tabeli →
od 1 168 zł
gamingowy, 27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, MPRT 1 ms, 170 Hz, HDMI, DisplayPort, AMD FreeSync Premium, HDR
od 979 zł
gamingowy, 27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, czas reakcji 1 ms, 144 Hz, HDMI, DisplayPort, AMD FreeSync Premium, NVIDIA G-Sync Compatible, HDR
od 1 629 zł
27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, czas reakcji 1 ms, 180 Hz, HDMI, v 2.1, DisplayPort, USB 3.1, AMD FreeSync Premium Pro, NVIDIA G-Sync Compatible, VESA Adaptive-Sync, HDR, TÜV Rheinland
od 1 949 zł
gamingowy, 28 ", 4K, 3840x2160 (16:9), IPS, czas reakcji 1 ms, 144 Hz, HDMI, v 2.1, DisplayPort, USB C, USB 3.1, KVM-przełącznik, głośniki, AMD FreeSync Premium Pro, HDR, TÜV Rheinland
od 599 zł
gamingowy, 23.8 ", 1920x1080 (16:9), IPS, czas reakcji 4 ms, MPRT 1 ms, 165 Hz, VGA, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, głośniki, AMD FreeSync Premium, NVIDIA G-Sync Compatible, VESA Adaptive-Sync
od 1 199 zł
do grafiki, 27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, czas reakcji 4 ms, MPRT 1 ms, 100 Hz, HDMI, DisplayPort, USB C, Power Delivery, KVM-przełącznik, głośniki, VESA Adaptive-Sync, HDR, TÜV Rheinland
od 589 zł
gamingowy, 27 ", 1920x1080 (16:9), IPS, czas reakcji 1 ms, 165 Hz, HDMI, DisplayPort, AMD FreeSync Premium, HDR, TÜV Rheinland
od 1 069 zł
gamingowy, 27 ", 2560x1440 (16:9), zakrzywiony, 1000 R, *VA, czas reakcji 4 ms, MPRT 1 ms, 144 Hz, HDMI, DisplayPort, AMD FreeSync Premium, HDR
od 735 zł
29 ", 2560x1080 (21:9), IPS, czas reakcji 5 ms, 75 Hz, HDMI, AMD FreeSync, HDR
od 1 574 zł
gamingowy, 27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, czas reakcji 5 ms, 144 Hz, HDMI, DisplayPort, USB C, Power Delivery, USB 3.1, głośniki, AMD FreeSync Premium, VESA Adaptive-Sync, HDR, CalMAN Verified, TÜV Rheinland
od 1 009 zł
gamingowy, 27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, czas reakcji 4 ms, 165 Hz, HDMI, DisplayPort, AMD FreeSync, NVIDIA G-Sync Compatible
od 705 zł
gamingowy, 27 ", 1920x1080 (16:9), IPS, czas reakcji 0.5 ms, 180 Hz, HDMI, DisplayPort, głośniki, AMD FreeSync Premium