Monitor Lenovo D32u-40 31.5 " czarny (66FDGAC2EU)
Zdjęcia 4 |
Lenovo D32u-40 31.5 " czarny
Przekątna:31.5 "
Rozdzielczość:3840x2160 (16:9)
Matryca:*VA, czas reakcji 4 ms
Częstotliwość:60 Hz
Kontrast:3 000:1
Jasność:250 cd/m²
Funkcje:Flicker-Free
Złącza:HDMI, DisplayPort
Czym tani monitor różni się od drogiego?Ujawniamy, co ma największy wpływ na cenę monitora oraz główne różnice między tanimi a drogimi modelami
Co jest lepsze do gier - telewizor czy monitor?Dlaczego wielu graczy kupuje telewizory PC, podczas gdy inni podłączają konsole do gier do monitorów
Wszystkie dane techniczne
Kup Lenovo D32u-40 31.5 " czarny
Wszystkie ceny 19 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Lenovo D32u-40 80 cm 315" 3840 x 2160 px 4K Ultra HD Czarny 66FDGAC2EU | 1 189 zł |
31.5" Lenovo D32u-40 - 3840x2160 - VA - 4 ms - Monitor | 1 627 zł |
Lenovo D32u-40 - 31.5'' | 4K | 60 Hz | DisplayPort, HDMI | VESA 100 MON-LC | 1 249 zł |
Monitor LENOVO D32u-40 31.5" 3840x2160px 4 ms | 1 199 zł |
Monitor LENOVO D32u-40 31.5" 3840x2160px 4 ms | 1 199 zł |
pokaż 14 ofert
PodobnePorównaj w tabeli →