Monitor Lenovo P27h-20 27 " czarny
Zdjęcia 12 |
Lenovo P27h-20 27 " czarny
Przekątna:27 "
Rozdzielczość:2560x1440 (16:9)
Matryca:IPS, czas reakcji 4 ms
Częstotliwość:60 Hz
Kontrast:1 000:1
Jasność:350 cd/m²
Funkcje:Flicker-Free
Złącza:HDMI, DisplayPort, USB C, LAN
Czym tani monitor różni się od drogiego?Ujawniamy, co ma największy wpływ na cenę monitora oraz główne różnice między tanimi a drogimi modelami
Co jest lepsze do gier - telewizor czy monitor?Dlaczego wielu graczy kupuje telewizory PC, podczas gdy inni podłączają konsole do gier do monitorów
Wszystkie dane techniczne
Kup Lenovo P27h-20 27 " czarny
Wszystkie ceny 14 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
27" Lenovo ThinkVision P27h-20 - 2560x1440 - IPS - 90W USB HUB - LAN - Mon | 1 549 zł |
Monitor LENOVO ThinkVision P27H-20 27" 2560x1440px IPS 4 ms | 1 900 zł |
Lenovo ThinkVision P27h-20 68,6 cm (27") 2560 x 1440 px 61E9GAT6EU | 1 601 zł |
Monitor LENOVO ThinkVision P27H-20 27" 2560x1440px IPS 4 ms 61E9GAT6EU | 1 900 zł |
pokaż 9 ofert
PodobnePorównaj w tabeli →